پست وبلاگ

گود جنب برج میلاد خطرناک نیست

به گزارش گروه گردشگری اکوتو ، عیسی میراحمدی با اشاره به اظهارنظرهای موجود در خصوص خطرناک بودن گود جنب برج میلاد گفت: متاسفانه گاهی در مورد این گود این گونه برداشت می شود که شهرداری مسئولیت تکمیل پروژه و ساماندهی گود را برعهده دارد. در صورتی که این طور نیست و در این پروژه تنها زمین و عوارض از آن شهرداری تهران است.

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران با بیان اینکه مسئولیت اجرایی پروژه گود جنب برج میلاد مربوط به بنیاد تعاون ناجاست، تصریح کرد: به تازگی طی جلسه مسئولان شهرداری تهران با مسئولان بنیاد تعاون ناجا تصمیم بر آن شد تا سازمان اجرایی مسئول، کار را از سر بگیرد و بررسی های ما نیز نشان می دهد که تیم اجرایی از هفته قبل فعال شدند.

میراحمدی در پایان گفت: امیدواریم با حل مشکلات میان بنیاد تعاون ناجا و پیمانکاران و تعامل آن ها با شهرداری ساماندهی این گود در اولویت قرار بگیرد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *