پست وبلاگ

«جیم مثل جمعه» با هدف ایجاد امید و شادی آفرینی برنامه جدید رادیو ایران

به گزارش اکوتو ، محمد بخشایش تهیه کننده برنامه رادیویی «جیم مثل جمعه» در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، گفت: معتقد هستم که «جیم مثل جمعه» باید سعی کند ضمن حفظ مخاطبان صبح جمعه رادیو ایران که حاصل تلاش سال‌های سال گروه «جمعه ایرانی» و «صبح جمعه باشماست» جذب مخاطب جدید داشته باشد.

بخشایش افزود: «جیم مثل جمعه» که جایگزین «جمعه ایرانی» شده برنامه‌ای ترکیبی است که اخبار و اطلاعات جالب و شنیدنی هفته را با ساختاری طنزگونه به همراه گزارش‌های متفاوت به گوش مردم ایران می‌رساند. این برنامه با دعوت از افراد خاص که با توانایی‌های عجیب و گاهی حتی دیدنی باعث تعجب مخاطبان می شود سعی در فضای شاد و پر از انرژی صبح جمعه را دارد.

بخشایش اضافه کرد: همچنین از بخش‌های جذاب این برنامه مسابقه «جواب اونی نیست که شما فکر می‌کنید» است سوالات این مسابقه ظاهری آسان اما پاسخی غیرقابل تصور دارد که اکثرا اوقات باعث واکنش‌های جالب از مخاطب می شود .همچنین این برنامه آمادگی دارد تا موسسات و شرکت‌های خدماتی قرعه‌کشی ها و مسابقات خودشان را با فضایی متفاوت از این برنامه برای مردم اجرا کند.

تهیه‌کننده «جیم مثل جامعه» ادامه داد: این برنامه در بخش ویژه‌ای گزارشهایی نیز با میکروفن مخفی دارد که گاهی اوقات شاهد خلق صحنه‌های جالب و شنیدنی در این بخش‌ها بوده‌ایم.بخشایش تصریح کرد :رویکرد اصلی آن ایجاد امید و شادی آفرینی در میان مردم ضمن اطلاع رسانی خاص خود است.«جیم مثل جمعه» با گویندگی فاطمه نیرومند و دیگر عوامل برنامه همچون  الهه دهقان، سمیه رنجکش و فرزانه ناظری جمعه‌ها از ساعت ۱۰ صبح از آنتن رادیو ایران پخش می‌شود.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *