پست وبلاگ

قیمت نهایی مسکن مهر فاز ۵ و۸ پردیس اعلام شد

به گزارش اکوتو ، اواخر شهریورماه امسال رجب‌صلاحی مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس با اشاره به این‌که قیمت ۳۷٫۵ میلیون تومانی واحدهای مسکن مهر فاز ۱۱ تقریبا نرخ نهایی است از تقسیط باقیمانده آورده متقاضیان مسکن مهر فاز ۱۱ (کوزو) خبر داده و به تسنیم گفته بود: بر این اساس متقاضیان واحدهای این فاز می‌توانند طی سه قسط باقیمانده آورده خود را تا زمان تحویل پرداخت کنند.

وی تصریح کرد: بر اساس دستورالعمل شماره ۳ وزارت راه و شهرسازی قیمت نهایی واحدهای مسکن مهر فاز ۱۱(کوزو) مشخص شده و به متقاضیان این واحدها اعلام شده است.

وی با تاکید بر این‌که قیمت واحدهای پروژه کوزو ۳۷٫۵ میلیون تومان و تقریبا قیمت نهایی است، البته اگر اتفاق خاصی در کشور روی ندهد، تصریح کرد: با توجه به سیاست وزارت راه و شهرسازی در کاهش فشار به متقاضیان مسکن مهر، باقیمانده آورده مسکن مهر فاز ۱۱ در سه قسط تقسیط شد و متقاضیان می‌توانند قسط سوم را همزمان با تحویل واحد پرداخت کنند.

حال با گذشت بیش از دو ماه خبر می‌رسد محاسبات افزایش قیمت پروژه‌های مسکن مهر فاز ۵ و ۸ نیز به اتمام رسیده و به‌زودی اطلاع‌رسانی لازم در رابطه با آن انجام می‌شود. زیرساخت‌های خدماتی واحدهای مسکن مهر این فاز از مرز پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصدی عبور کرده است و احتمالا بخشی (۱۰۰۰ واحد) از این واحدها پس از اعمال افزایش قیمت آماده تحویل به متقاضیان خواهد شد.

همچنین قیمت نهایی پروژه‌های فاز ۵ نیز مشخص شده و از طریق پیامک به اطلاع متقاضیان می‌رسد. واحدهای مسکن مهر این فاز بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، این سایت مسکن مهر پردیس در دوره گذشته مدیریت شرکت عمران پردیس عملا تعطیل شده بود.

گفته می‌شود بدون احتساب افزایش سقف ۵ میلیون تومانی تسهیلات مسکن مهر، متقاضیان فاز ۸ بسته به متراژ واحدها بین ۵ تا ۱۵ میلیون تومان دیگر پرداخت کنند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *