پست وبلاگ

یمارستان هلال احمر ایران در مکه مکرمه

به گزارش اکوتو ، پیرحسین کولیوند گفت: با همت و تلاش شبانه‌روزی تیم راه‌انداز که از یک هفته قبل عازم مکه شده بودند، بیمارستان هلال احمر ایران در مکه مکرمه آماده بهره‌برداری و پذیرایی از زائران حج تمتع سال‌جاری شد.

کولیوند به‌عنوان معاون حج مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر کشورمان که در عربستان نیز ریاست بیمارستان ایران در مکه مکرمه را به‌عهده دارد، ادامه داد: بیمارستان راه‌اندازی شده در کنار ۱۴ مجموعه پزشکی فعال در مکه مکرمه آماده خدمت‌رسانی به زائران است.وی تصریح کرد: این بیمارستان شامل بخش‌های قلب، اورژانس، بستری خواهران و برادران، آزمایشگاه و رادیولوژی، مددکاری، امداد و انتقال، انبارهای دارو و تجهیزات و نیز داروخانه است.

رئیس بیمارستان هلال‌احمر ایران در مکه مکرمه در خاتمه با اظهار رضایت از وضعیت جسمی زائران و عدم وجود مسئله خاصی در بین زائران ایرانی خاطرنشان کرد: به‌زودی اخبار جدید و آمار مراجعان به مراکز درمانی جمعیت هلال احمر در مکه و مدینه اعلام می‌شود.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *