پست وبلاگ

قطار گردشگری اتریش به اصفهان راه‌اندازی می‌شود‌

محسن یارمحمدیان در گفت‌وگویی با اشاره به توسعه گردشگری در اصفهان اظهار داشت: در سفری که رئیس‌جمهور اتریش به اصفهان شد و بر‌اساس برنامه‌هایی که در راستای توسعه گردشگری داریم، قرار شد قطار گردشگری اتریش به اصفهان راه‌اندازی شود.

وی افزود: این قطار گردشگری جدای از قطار گردشگری اروپائی است که به کشور سفر کرده و به اصفهان نیز سفر می‌کردند.

معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان بیان کرد: اساس‌نامه این قطار گردشگری نوشته شده اما هنوز زمان‌های این سفرها مشخص نشده است.

وی خاطرنشان کرد: پس از آخرین قطار گردشگری که به اصفهان آمد، تاکنون قطار گردشگری اروپائی به اصفهان سفر نکرده اما با شواهدی که در دست داریم، همه نشان از این دارد که تاکنون وضعیت خوبی را داشته‌ایم و حتی در آینده هم‌چنان با موج گردشگران خارجی در اصفهان مواجه می‌شویم.

یارمحمدیان افزود: در نظر داریم که برای قطار گردشگری اتریش ایران از قطارهای ایرانی از محصولات نورالرضا استفاده کنیم، این قطارها با کیفیت بوده و مناسب گردشکران خارجی نیز است. با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته آینده درخشانی از صنعت گردشگری در اصفهان به چشم می‌خورد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *