پست وبلاگ

قلعه نویی: این تراکتور با تراکتور مد نظر من فاصله دارد

امیر قلعه نویی پس از پیروزی تراکتورسازی مقابل ماشین سازی در نشست خبری حضور یافت و توضیحاتی را درباره دربی تبریز ارائه کرد.

حق شمشیرباز ایران را خوردند
قبل از هر چیز می‌خواهم در مورد شمشیربازی صحبت کنم. عابدینی چهارم شد اما به نظرم حقش را خوردند و لیاقت کسب مدال داشت باید نگاه وزارت به او دارنده یک مدال باشد.

تشکر از هواداران
از هواداران دو تشکر می کنم. بازی جو بسیار خوبی داشت و هر دو تیم و طرفدارانشان به همدیگر احترام گذاشتند و شعار بازی جوانمردانه اجرا شد. خطیبی این تیم را به لیگ برتر آورد. فوتبال خیلی خوب و منظمی بازی می‌کنند از نیمه دوم اصلا راضی نیستم.

تراکتورگونه بازی نکردیم
درست است که بازی را بردیم اما تراکتورگونه بازی نکردیم و باید حتما این موضوع را بررسی کنیم که چرا باید وقتی حریف ۱۰ نفره است این گونه بی‌انگیزه بازی کنیم. بازیکنان ما نظم دفاعی خود را حفظ کردند. خدا را شاکریم که سه امتیاز را گرفتیم و با این پیروزی به تعطیلات رفتیم ولی از نیمه دوم اصلا راضی نیستم.

تغییر زمین تمرین
این تراکتور با تراکتور مد نظر من فاصله دارد. امیدوارم یادگار امام برای بازی بعد آماده شود. این زمین زمین تمرین است و ما از دوشنبه زمین تمرین‌مان را عوض می‌کنیم و اگر قرار باشد روزی باز هم در این ورزشگاه بازی کنیم بازیکنان حس مسابقه را داشته باشند./ورزش۳

 

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *