پست وبلاگ

آیا باز هم قصه نیم فصل برای تراکتور تکرار می شود؟

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ پنجره نقل و انتقالات نیم فصل، فرصتی است که تیم ها نقاط ضعف خود را با جذب بازیکن تقویت کنند. اما در دو فصل اخیر در این زمان از فصل تراکتور دچار تغییرات عمده در کادر فنی و همچنین در کادر مدیریتی خود شده است! این امر سبب در فصول گذشته موجب شده تراکتور در نقل و انتقالات بازیکن منفعل عمل کند و خیلی موفق نباشد.
فصل ۹۳-۹۲ تراکتور فصل را با مدیریت زینی زاده و سرمربیگری مجید جلالی آغاز کرد اما در نیم فصل بود که اول زینی زاده توسط هیئت مدیره کنار گذاشته شد و جای خود را به جمشید نظمی داد و بعد از یکی دو هفته مجید جلالی استعفا کرد و تونی اولیویرا جانشین وی شد.
فصل ۹۴-۹۳ نیز ماجرا تغییرات نیم فصل تکرار شد و جمشید نظمی در حالی که تراکتور نتایج خوبی تا آن مقطع از فصل گرفته بود، به طرز عجیبی با فشار از سوی هیئت مدیره مجبور به استعفا شد. پس از نظمی عباسی به عنوان مدیرعامل تراکتور انتخاب گردید که از همان ابتدا با رسول خطیبی سرمربی وقت تراکتور به مشکل برخورد. مصاحبه های این دو علیه همدیگر و نتایج ضعیف در چند بازی و در نهایت باخت تراکتور به پدیده موجب شد خطیبی توسط عباسی از کار برکنار شود و بازهم اولیویرا سکان هدایت تراکتور را بر عهده بگیرد.
نکته مهم در مورد این اتفاقات و تغییرات این است که تراکتور با بروز مشکلات داخلی، فرصت نقل و انتقالات نیم فصل را از دست می دهد و نمی تواند نقاط ضعف خود را با خرید بازیکن پوشش دهد. حال باید نشست و دید شایعاتی که اخیراً در مورد استعفای عباسی شنیده می شود رنگ حقیقت به خود خواهد گرفت و این که قصه تغییر مدیرعامل و بعد از آن سرمربی همانند فصول اخیر دوباره تکرار می شود یا نه؟

درباره ی مهرداد شوکتیان

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “آیا باز هم قصه نیم فصل برای تراکتور تکرار می شود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *