پست وبلاگ

قطار گرگان-اینچه‌برون چرا از ریل خارج شد؟

به گزارش اکوتو ، حمیدرضا قربانی در گفت‌وگویی اظهار داشت: قطار مسافربری ریل‌باس گرگان-اینچه‌برون که ساعت ۱۴:۴۰ از اینچه‌برون به سمت گرگان حرکت کرده بود در کیلومتر ۵۶۰ به علت باز شدن پیچ‌ها از خط خارج شد.وی افزود: در همان لحظات اولیه مأموران به محل اعزام شدند..

مدیرعامل خط آهن شمال شرق تصریح کرد:‌ هیچ‌ یک از مسافران آسیبی ندیدند اما این حوادث در همه خط‌آهن‌ها پیش می‌آید.قربانی تأکید کرد: این حوادث معمولاً منجر به حوادث انسانی نمی‌شود و خطرات جانی ندارد.

وی اظهار داشت: تدابیری اندیشیده شده تا جلو حوادث اینچنینی گرفته شود. ریل‌باس محلی گرگان-اینچه‌برون در چند روز اخیر مورد بهره‌برداری قرار گرفت؛ شهر مرزی اینچه‌برون به سبب استقرار بازارچه و گمرک مرزی و ترانزیت ریلی کالا بین ایران و کشورهای آسیای میانه دارای اهمیت راهبردی است. شهر اینچه‌برون در حوزه استحفاظی شهرستان گنبد قرار دارد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *