پست وبلاگ

دمای شهرستان‌های مرزی دهلران ۵۰ و مهران ۴۹ درجه بالای صفر رسید

به گزارش اکوتو ، یوسف شیخ‌الملوکی در گفت‌وگویی اظهار داشت: دمای هوا در شهر ایلام به عنوان مرکز استان ایلام در حالت حداکثری ۴۰ درجه بالای صفر و در حالت حداقلی ۲۳ درجه بالای صفر است.وی با بیان اینکه هوای شهر ایلام صاف تا کمی ابری و همراه با گرد و غبار رقیق است، افزود: میزان رطوبت در هوای شهر ایلام در حالت حداکثری ۳۰ و در حالت حداقلی ۱۰ درصد است.

مدیرکل هوا‌شناسی استان ایلام عنوان کرد: هوای شهرستان مرزی دهلران به عنوان یکی از شهرستان‌های گرمسیری استان ایلام در گرم‌ترین حالت خود به ۵۰ درجه و در خنک‌ترین زمان به ۳۳ درجه بالای صفر می‌رسد.وی گفت: در هوای این شهرستان نیز میزان رقیقی از گرد و خاک مشاهده می‌شود.شیخ‌الملوکی خاطرنشان کرد: شهرستان مرزی مهران نیز گرمای ۴۹ درجه را تجربه کرد و در خنک‌ترین زمان دمای هوا در این شهرستان به ۳۰ درجه بالای صفر می‌رسد.

 

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *