پست وبلاگ

افزایش میزان گردشگری در کشور با قطارگردشگری

به گزارش اکوتو ، در مراسم امضای این قرارداد محسن پور سید آقایی مدیرعامل راه آهن با بیان اینکه ارتقای سطح سرویس و خدمات در راه‌آهن باید افزایش یابد، گفت: هدف ما از پشتیبانی این پروژه افزایش میزان گردشگری در کشور با قطار است.

وی با اشاره به قطارهای گردشگری که در طول یک‌سال گذشته وارد ایران شده‌اند، گفت: این کمبود در داخل ایران وجود دارد و با توجه به آمادگی این شرکت برای ایجاد قطار توریستی این موضوع با تیم اتریشی انجام شد؛ ضمن اینکه هدف غیر مستقیم از عقد این قرارداد، افزایش سطح خدمات و آموزش در کشور است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر سیستم تفکر سرویس و ارایه خدمات به مردم در قطارهای ایران جای کار دارد و باید فضای فرهنگی افرادی که در این سیستم کار می کنند، تغییر کند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آموزش کارمندان این قطار از سوی تیم اتریشی و انتخاب مهماندار برای این موضوع، گفت: تغییر نحوه آموزش و همچنین معیار راه‌آهن در انتخاب مهمانداران و به‌دست آوردن تجربه مناسب در حوزه کترینگ، از دیگر اهداف عقد این قرارداد بوده است.

پورسیدآقایی افزود: این اتفاق علاوه بر ارتقای سطح خدمات به مردم در این قطارها به ما کمک می کند تا بتوانیم زمینه ارایه این خدمات را در تمام قطارهای کشور ایجاد و از آن بهره ببریم.

به گفته وی، انجام این کار نتایج خوب و مطلوبی را به‌دنبال خواهد داشت و رشد سطح خدمات ریلی را در بر دارد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *