پست وبلاگ

گردشگران اروپایی از جاذبه‌های تاریخی خواف بازدید کردند‌

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان خواف گفت: یک گروه ۱۲ نفره از گردشگران اروپایی در سفر به شهرستان خواف از مهمترین جاذبه های تاریخی این شهرستان بازدید کردند.محمود باعقیده اظهار داشت: این گردشگران ضمن بازدید از ابنیه تاریخی شهرستان از جمله، آسبادها، غیاثیه خرگرد و مسجد ملک زوزن از نمایشگاه عکس و صنایع دستی نیز که به مناسبت هفته گردشگری دایر شده بود دیدن کردند.

وی افزود: در نظر سنجی که از این گردشگران توسط اداره میراث فرهنگی خواف صورت گرفت تمام گروه ضمن تشکر از مهمان نوازی مردم شهرستان نسبت به مهیا بودن شرایط بازدید اظهار رضایت داشتند در این نظر سنجی بیشتر افراد از طریق اینترنت با بناهای تاریخی خواف آشنا شده بودند.

باعقیده افزود: طی دو ماه گذشته این پنجمین تورگردشگری اروپایی است که از ابتدای سال وارد شهرستان خواف شده وامید است در ماه های بعد این روند رو به افزایش باشد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *