پست وبلاگ

پدیده شرجی به مشکلات آب‌ و‌ هوایی خوزستان اضافه شد

به گزارش اکوتو ، کوروش بهادری اظهار داشت: دو پدیده شرجی و ریزگرد نفس هم‌استانی‌های خوزستانی را تنگ کرده و این پدیده تا اواسط هفته آینده ادامه دارد.وی افزود: هم‌اکنون دید افقی در خوزستان کاهش یافته به‌گونه‌ای که در شهرستان ماهشهر میزان دید به‌کمتر از ۵۰ متر رسید و البته شهرستان‌های دیگر خوزستان نظیر دزفول، اهواز و بستان از این موضوع مستثنی نیستند.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: انتظار تندبادها و طوفان لحظه‌ای در خوزستان را داریم و صیادان باید به مواج بودن خلیج‌فارس توجه کرده و مسئولان شهری و استانی تدابیر لازم را اتخاذ کنند.وی عنوان کرد: بارش‌های پراکنده را هم در خوزستان شاهد بودیم و در شهرستان باغملک میزان بارندگی به ۱۶میلی‌متر و در شهرستان بهبهان ۸ میلی‌متر گزارش شده است.

بهادری اظهار داشت: بارندگی در شهرستان‌های دیگر خوزستان نظیر اندیمشک ادامه دارد که فردا این میزان بارش‌ها مخابره می‌شود.وی افزود: همچنین پدیده شرجی نیز بر مشکلات آب‌ و‌ هوایی خوزستان اضافه شده و رطوبت بالای ۸۰ درصد را در خوزستان شاهد هستیم.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *