پست وبلاگ

ترافیک روان و جوی آرام در جاده‌های کشور

به گزارش اکوتو ، سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی در کشور گفت: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی در حال حاضر هیچ مشکل ترافیکی در جاده‌های کشور وجود ندارد و ترافیک به شکل آرام و روان گزارش شده است.

وی افزود: اما با توجه به اینکه در تعطیلات پایان هفته هستیم پیش بینی می‌شود که مسیر حرکت در برخی از محورهای شمالی از جمله چالوس و هراز با افزایش ترافیک رو به رو باشد که در این خصوص تمهیدات لازم پیش بینی شده است.

رحمانی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور گفت: وضعیت جوی در جاده‌های کشور نیز مساعد گزارش شده اما با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر بروز گردوغبار در برخی از مناطق شرقی لازم است در صورت بروز این پدیده رانندگان موارد ایمنی را در حین رانندگی رعایت کنند.سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ از رانندگان خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی ترافیکی و نیز امدادرسانی به حوادث احتمالی با این شماره تماس بگیرند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *