پست وبلاگ

چراغ سبز شرکت فرانسوی برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های فرودگاهی ایران

به‌گزارش اکوتو، محمد خداکرمی اظهار کرد: شرکت فرانسوی هم اکنون در اجرای چندین پروژه فرودگاهی در فرودگاه‌های مهم جهان فعال است و نسبت به سرمایه‌گذاری در توسعه فرودگاه امام خمینی (ره) و دو فرودگاه پُرتردّد مشهد و شیراز اظهار تمایل کرده است.

وی افزود: در نشستی که با این هیئت هفته گذشته در سازمان هواپیمایی کشوری با حضور دست‌اندرکاران صنعت هوانوردی کشور برگزار شد، مسئولان این شرکت با بررسی پروژه‌های سرمایه‌گذاری در طرح توسعه فرودگاه امام (ره) با تکمیل ترمینال ایرانشهر در این فرودگاه موافقت کردند تا پس از بررسی لازم نقطه نظرات نهایی خود را اعلام کنند.

وی یادآور شد: در سفر مدیران این شرکت پروژه‌های مختلف سرمایه‌گذاری در فرودگاه امام خمینی (ره) و برخی از پروژه های سرمایه‌گذاری در دو فرودگاه مشهد و شیراز معرفی شد تا پس از انجام مطالعات مورد نیاز، جمع‌بندی نهایی آن به مسئولان صنعت هوانوردی ایران ارائه شود.

سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری بیان کرد:  ADP فرانسه یک شرکت بزرگ در زمینه ساخت و توسعه تجهیزات فرودگاهی است که نقش مهمی در توسعه فرودگاه‌های فرانسه داشته و هم اکنون پروژه‌های بزرگ فرودگاهی در چند فروگاه پرتردد جهان را در دست اقدام قرار دارد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *