پست وبلاگ

فصل جدیدی از گردشگری کشور ورق خورد

فصل جدیدی از گردشگری کشور ورق خورد

مرتضی رحمانی موحد شامگاه دوشنبه در آیین اختتامیه نخستین کنفرانس بین المللی برند گردشگری در اصفهان افزود: فهرست بلند بالایی از افراد در این همایش مشارکت داشتند که از جمله آنها می توان از مردم شریف اصفهان، مجموعه های دانشگاهی کشور، اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی، شهرداری، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان، نمایندگان unwto و یونسکو، اساتید و چهره های علمی خارجی حاضر نام برد.
رحمانی اضافه کرد: برند یعنی نمایاندن و ایجاد حسی که در کمترین زمان بیشترین مفهوم را برای مخاطب ایجاد کند و پایان همایش برند، آغازی است برای ادامه مسیری که با اتکا به دارایی های گذشته که نشان یا نماد ملی کشور تعیین خواهد شد.
وی در پایان اضافه کرد: جمع بندی نهایی از این هم اندیشی ها به چارچوبی برای تعیین برند ملی خواهد انجامید که در ادامه فراخوانی ترتیب می دهیم و در آن از افراد خلاق و فعال در زمینه گردشگری یاری و بهره می گیریم.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *