پست وبلاگ

فصل جدیدی از گردشگری کشور ورق خورد

مرتضی رحمانی موحد شامگاه دوشنبه در آیین اختتامیه نخستین کنفرانس بین المللی برند گردشگری در اصفهان افزود: فهرست بلند بالایی از افراد در این همایش مشارکت داشتند که از جمله آنها می توان از مردم شریف اصفهان، مجموعه های دانشگاهی کشور، اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی، شهرداری، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان، نمایندگان unwto و یونسکو، اساتید و چهره های علمی خارجی حاضر نام برد.
رحمانی اضافه کرد: برند یعنی نمایاندن و ایجاد حسی که در کمترین زمان بیشترین مفهوم را برای مخاطب ایجاد کند و پایان همایش برند، آغازی است برای ادامه مسیری که با اتکا به دارایی های گذشته که نشان یا نماد ملی کشور تعیین خواهد شد.
وی در پایان اضافه کرد: جمع بندی نهایی از این هم اندیشی ها به چارچوبی برای تعیین برند ملی خواهد انجامید که در ادامه فراخوانی ترتیب می دهیم و در آن از افراد خلاق و فعال در زمینه گردشگری یاری و بهره می گیریم.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *