پست وبلاگ

رشد ۷ درصدی حضور گردشگران در استان فارس در سال ۹۴

مصیب امیری با بیان اینکه مساجد و سالن‌های ورزشی استان هم برای اسکان مسافران در شرایط اضطراری آماده شده است، اظهار داشت: شهرداری شیراز با هماهنگی ستاد هماهنگی خدمات سفر استان، کمپ‌های اسکان موقت مسافران را تجهیز کرده است.

وی بیان کرد: آثار تاریخی و گردشگری استان فارس نظیر آرامگاه حافظ و سعدی، تخت جمشید، پاسارگاد و ارگ هم برای بازدید مسافران در ایام تعطیلات نوروز ۹۵ آماده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس در بخش دیگری از سخنان خود درباره تاثیر اجرای برجام بر توسعه روابط گردشگری میان جمهوری اسلامی ایران و سایر کشور‌ها اظهار داشت: در شرایط پسابرجام بستر حضور بیشتر گردشگران خارجی در ایران و به تبع آن استان فارس فراهم می‌شود.

وی افزود: فارس به عنوان یکی از استان‌های گردشگری پذیر کشور، در شرایط پسابرجام میزبان حجم بیشتر گردشگران خارجی خواهد بود که برنامه ریزی‌های لازم برای اسقبال از آن‌ها انجام شده است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *