پست وبلاگ

۲۱ میلیون خانوار «ظرفیت گردشگری ایرانی»

در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری جشنواره مشارکت ملی گردشگری که با هدف تقویت کمپین تبلیغات در دنیای مجازی، با حضور محمد علی فیاضی – مدیر کل دفتر توافق‌های ملی گردشگری و دبیر جشنواره برگزار شد؛ راهکارهای تقویت مشارکت مردمی در بخش ارسال آثار در زمینه ظرفیت‌های گردشگری ایرانی، با استفاده از شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

با توجه به اینکه هر خانواده ایرانی، می‌تواند یک فرصت و ظرفیت برای گردشگری ایران باشد و طبق آخرین اطلاعات مرکز آمار ایران، حدود ۲۱ میلیون خانوار در ایران زندگی می‌کنند؛ لذا انتظار می‌رود مشارکت ملی در بخش ارسال آثار به جشنواره، چشمگیر تر باشد.

دبیر خانه جشنواره همچنین در این نشست اعلام کرد با تحلیل ظرفیت‌های موجود در فضای مجازی، به زودی ارسال آثار سهل تر خواهد شد و انتظار می رود رقابت در این بخش، به طور چشمگیری افزایش یابد.

به گزارش chtn – گفتنی است هم اکنون سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری از سوی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در چهار بخش فیلم، عکس، ایده و سفرنامه نویسی در حال برگزاری است و شرکت کنندگان تا ۳۱ مردادماه سال جاری فرصت دارند با ارسال آثارشان از جوایز نفیس این رویداد برخوردار شوند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *