پست وبلاگ

تنها راه پیشرفت تراکتوری ها

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، خیلی از هواداران و کارشناسان معتقدند تراکتور با این روند نمی‌تواند در فصل‌جاری عنوان قهرمانی را به‌دست آورد و برنامه تاکتیکی خاصی را در زمین پیاده نمی‌کند. با نگاهی به ۲ بازی‌ که تراکتور در لیگ برگزار کرده، به این نکته پی می‌بریم که سرخ پوشان تبریزی  در نیمه اول عملکرد ضعیفی را از خود به نمایش گذاشته‌اند.
تراکتوری ها هم‌اکنون  ۲۸ امتیاز و با یک بازی بیشتر نسبت به رقیبان هم رتبه خود (نفت تهران-گشترش فولاد)در رده هفتم لیگ قرار دارند.  شاگردان قلعه نویی در برابر نفت ،گسترش فولاد ، راه آهن، پدیده و استقلال خوزستان توانسته اند فعلا تنها ۶ امتیاز کسب کنند که نشان می‌دهد این تیم در بازی‌های حساس و سرنوشت‌ساز توانایی غلبه بر حریفانش را ندارد.
در نیم‌فصل دوم سناریوی فوتبال در تمام دنیا متفاوت با نیم‌فصل اول است. تیم‌ها با تدارکات خوبی که در میان فصل می‌بینند و بازیکنانی که جذب می‌کنند، آماده می‌شوند تا در نیم‌فصل دوم گام‌هایی در جهت پیشرفت بردارند. این یک واقعیت است که فلسفه تاکتیکی مربیان باید در نیم‌فصل دوم تغییر کند. در ضمن تراکتور تقریبا توانسته طبق خواسته های مربی خود بازیکن جذب کند ولی فعلا نتیجه ی خوبی به دست نیامده. مشکل عمده تراکتور عدم کنترل بازی در طول ٩٠ دقیقه است، کاری که استقلال خوزستان خوب انجام می‌دهند.
تغییر فلسفه، ‌تنها راه پیشرفت
برداشتمان از نکات آماری و صحبت‌های کارشناسان می‌تواند این باشد که تراکتور فقط در صورتی گام در راه پیشرفت برمی‌دارد که از نظر فکری متحول شود.  فلسفه کادر فنی تراکتور باید تغییر کند چون دیگر نه زمانی برای ریکاوری وجود دارد و نه این‌که مدیران می‌توانند قولی برای جذب بازیکن بدهند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

4 دیدگاه در “تنها راه پیشرفت تراکتوری ها

  1. فصل دیگه داره تموم میشه این تیم با این عباسی وقلعه نوعی وبااین چند تابازیکن بی غیرت قهرمان که نمیشه سهمیه هم نمی تونه بگیره این تیم مال ما ۴۰ میلیون ترکه پس تا کی بی تفاوت بشینیم وسکان هدایت تیممان را به این دو نفربی لیاقت بسپاریم فقط یک راه بیشتر نداریم فراخوان صدهزارنفری در بازی پیشرو در استادیوم تبریز تا پرونده عباسی وقلعه نوعی برای همیشه بسته شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *