پست وبلاگ

فاجعه در تراکتور – در این تیم چه می گذرد؟

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ در بین تمامی شرایط اسفبار تراکتوری ها، آنها این فصل با یک سورپرایز بزرگ روبرو شدند. هافبک جوان اهل محله مارالان تبریز که پاشنه آشیل تیم فصل قبل بود حالا در فصل جدید با اعتماد بنفسی عجیب در پست غیر تخصصی اش به بهترین بازیکن تراکتور تبدیل شده است.

تراکتورسازی صعود خود به مرحله بعدی جام حذفی را مدیون این هافبک بومی بود که درپست دفاع چپ به بازی گمارده می شود. این جوان، ۹۰ دقیقه بدون محابا به سمت دروازه قمی ها یورش برد و سرانجام در دقایق پایانی ثمره این تلاش را دید.

وی در کارهای دفاعی نیز در این فصل عالی کار کرده است به گونه ای که در بسته نگه داشتن دروازه تراکتوری ها در چند بازی نقش اساسی بازی کرده است. اما نکته تأسف بار این است که تراکتوری ها نتوانستند تا بدین جا نظر گسترش فولاد را جذب کنند.

سعید آقایی که حسابی از دست مدیران دو تیم دلخور است از شرایط پیش آمده اصلا راضی نیست. باید دید کمالوند که خود را همواره یک تراکتوری اصیل می داند با توجه به شرایط فعلی تراکتور با صدور رضایت نامه آقایی برای تراکتور موافقت می کند یا اینکه این بازیکن نیز همانند احمد زاده و سایر بومی ها به در خروجی باشگاه تراکتور هدایت خواهد شد؟

مدیریت تیم نتنها در حفظ ستاره های فصل قبل بلکه در حفظ بازیکنان بومی تیم همشهری نیز عاجز است. تونی که حسابی از صحبت های آقایی و عباسی در رختکن تراکتور شوکه شده بود از شرایط پیش آمده حسابی دلخور بود .او قویاً به عباسی تأکید کرد که به آقایی در این فصل نیاز مبرم دارد. او در اوایل فصل نیز بر حفظ ۴ مهره تأثیر گذار تیمش تأکید داشت که از قضا هیچ کدام از آنها با تراکتور به توافق مالی نرسیدند.

حالا باید دید با شرایط بوجود آمده، منتقدان این مربی کهنه کار همچنان تونی را عامل ناکامی های اخیر تراکتور می دانند یا اینکه این بار با تأملی بیشتر به جوانب انتقادهایشان فکر خواهند کرد.

درباره ی طاهر صاحبی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *