پست وبلاگ

اتفاق عجیب در بازی تراکتور و سایپا

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ در یک اتفاق جالب و البته نادر در دنیای فوتبال تیم تراکتورسازی بازی امروز مقابل سایپا را با چهار کاپیتان به پایان برد.ابتدا با توجه به محرومیت محمد ایرانپوریان، کاپیتان اول تراکتور که به دلیل اخراج وی در بازی دور یک هشتم نهایی جام حذفی برابر صبای قم در بازی با سایپا اعمال شد، جانشین وی در پست دفاع راست یعنی علی حمودی بازوبند کاپیتانی تیم را بر بازو بست.
اما بعد از مصدومیت شجاع خلیل زاده و ورود میرهانی هاشمی به زمین بازوبند به وی سپرده شد. در دقیقه ۶۷ و پس از گلزنی شاهین ثاقبی به سایپا این بار نوبت این بازیکن جوان بود که بازوبند را به عنوان مزد گلزنی اش از هاشمی گرفته و به بازو ببندد. مطمئناً با توجه به سن و سال ثاقبی، این اولین کاپیتانی او در یک تیم فوتبال بود و او تبدیل به جوان ترین کاپیتان تراکتور در تاریخ این باشگاه شد!
اما کار به همین جا ختم نشد و با تعویض ثاقبی با نریمان جهان، اینبار نوبت این مهاجم جوان بود که بازوبند را به بازو ببندد و چهارمین کاپیتان تراکتور در این بازی لقب بگیرد. البته وی پیش از این در برابر گسترش فولاد در بازی های لیگ نیز کاپیتان تراکتور و جوان ترین کاپیتان تاریخ باشگاه شده بود.
ماجرای کاپیتانی تراکتور در نبود ایرانپوریان یکی از عجیب ترین اتفاقات فوتبالی را رقم می زند و عملاً تراکتور بعد از ایرانپوریان (تنها چهره ای  که بیش از دو فصل برای تراکتور توپ زده است.)، کاپیتان دومی ندارد.

درباره ی مهرداد شوکتیان

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *