پست وبلاگ

پیش بازی استقلال اهواز و تراکتورسازی/بازی راحت شاگردان قلعه نویی البته روی کاغذ

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم های استقلال اهواز و تراکتورسازی تبریز در هفته ی پانزدهم از سری مسابقات لیگ برتر خلیج فارس مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.

دیدار دو تیم فردا پنجشنبه ۲۶ آذرماه از ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی اهواز برگزار خواهد شد و جمشید محمدی قضاوت این دیدار را برعهده خواهد داشت.

تیم تراکتورسازی تبریز

اکوتو

این تیم پس از تغییر نیمکت و معرفی قلعه نویی به عنوان سکاندار خود، در اولین بازی با نیمکت جدید توانست از تیم صدرنشین لیگ برتر امتیاز بگیرد. تیم تراکتورسازی پس از تساوی بدون گل خانگی مقابل تیم استقلال تهران در اندیشه ی شکست تیم استقلال اهواز می باشد. این تیم پس از بازی با تیم استقلال اهواز در نیمه نهایی جام حذفی به مصاف تیم آبی پوشان پایتخت خواهد رفت. بنابراین پیروزی در بازی فردا می تواند تراکتوری ها را با روحیه مضائف راهی این دیدار مرگ و زندگی کند.

تراکتوری ها تا پایان هفته چهاردهم با کسب ۴پیروزی، ۷تساوی و ۳ باخت و کسب ۱۴ امتیاز در رده نهم لیگ برتر قرار گرفته و کسب هر سه امتیاز این مسابقه می تواند تا حدودی وضعیت این تیم را سر و سامان بخشد.

تیم تراکتورسازی با یک غایب به پیشواز این مسابقه خواهد رفت. کارلوس کاردوسو، مدافع پیشتاخته تیم به دلیل مصدومیت از ناحیه گردن در بازی قبل تنها غایب این تیم در بازی فردا خواهد بود. جانشین وی به احتمال زیاد خالد شفیعی بوده و وی با خلیل زاده زوج خط دفاعی تیم را تشکیل خواهند داد.

تیم استقلال اهواز

IMG_0141-640x320

تیم تازه لیگ برتری استقلال اهواز این فصل تمایل زیادی برای بازگشت به لیگ دسته اول نشان می دهد. تیم بحران زده ای که به دلیل مشکلات عدیده نتوانسته تا به امروز انتظارات هواداران اهوازی را برآورده کرده و رتبه ای بهتر از قعر جدولی کسب کند.

تیم استقلال اهواز با کسب تنها ۱ پیروزی، ۳ تساوی و ۹ شکست و کسب ۶ امتیاز در رده شانزدهم جدول ایستاده است. تیمی که اخیراً اخباری مبنی بر تغییرات مدیریتی خود شنیده شد و به دلیل کسب نتایج ضعیف احتمال تغییر سرمربی این تیم هم دور از انتظار نیست. بازیکنان تیم استقلال اهواز طی مصاحبه هایی در روزهای گذشته از شرایط بد این باشگاه سخن گفته و از نبود امکانات اولیه برای بازی های لیگ برتری گلایه کرده اند.

سرمربی این تیم برعهده علی حنطه می باشد و احتمال اینکه در صورت شکست مقابل تراکتورسازی از نیمکت آبی ها اخراج شود زیاد است. بنابراین بازیکنان و کادرفنی این تیم تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا حداقل امتیاز را در مقابل دیدگان هواداران خود کسب کنند و این کار را برای تراکتوری ها برای کسب یک پیروزی ساده، سخت خواهد کرد.

هر چند روی کاغذ کار شاگردان قلعه نویی مقابل تیم قعر نشین لیگ برتر که از ۱۴ مسابقه تنها موفق به کسب ۶ امتیاز شده اند، راحت می باشند ولی قانون نانوشته فوتبال این تجربه را نشان می دهد که هیچ تیمی از پیش برنده نبوده و بازیکنان استقلال اهواز در بازی فردا و در ورزشگاه خانگی خود تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا از این وضعیت بهرنج خارج شوند.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *