پست وبلاگ

استقبال ۴۰۰ هزار نفری شهروندان از جشنواره‌های تابستانی برج میلاد

جشنواره تابستانی برج میلاد تهران که از ۷ مرداد با عنوان جشنواره‌های نشاط، بانو، علم، هنر و عاشقی آغاز به کار کرده بود، همزمان با دهه ولایت و کرامت و هفته دفاع مقدس با برگزاری جشنواره شهر عاشقی به کار خود پایان داد.

استقبال از برگزاری این جشنواره‌ها که هر کدام به موضوع خاصی همچون نشاط و سرگرمی، علم، هنر و دفاع مقدس اختصاص داشت، به گونه‌ای بود که اجرای برخی از برنامه‌ها در طول برگزاری جشنواره تمدید شد تا شهروندان اوقات فراغت خوشی را در طول تابستان در یادمان ملی تجربه کنند.

بیشترین استقبال شهروندان در میان جشنواره‌های مختلف، جشنواره شهر هنر بود که در طول ۱۰ روز برگزاری بیش از ۱۰۵ هزار نفر از آن بازدید کردند.

در طول برگزاری جشنواره‌های تابستانی برج میلاد در مجموع ۴۲۰ هزار و ۴۰۱ نفر از تاریخ هفتم مرداد تا ۱۰ مهر از برنامه‌های این جشنواره‌های متنوع بازدید و استفاده کردند. این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته روند صعودی داشته است و براساس آمارهای اعلام شده در تابستان ۹۳ آمار بازدیدکننده‌ها ۲۲۱ هزار و ۳۴۵ نفر بوده است. این همه حاکی از آن است که برج میلاد تهران هم اکنون به یکی از مراکز مهم گردشگری پایتخت و محلی برای پرکردن اوقات فراغت شهروندان تبدیل شده است.

جشنواره‌های تابستانه برج میلاد با هدف توسعه تفریحات سالم و انسجام گردش‌های خانوادگی و ترویج در طول ایام تابستان از ساعت ۱۸ تا ۲۳ هر شب در یادمان ملی ایرانیان برپا شد. در حال حاضر بازدید از مجموعه برج میلاد تهران برای عموم شهروندان امکانپذیر است و علاقمندان می‌توانند از ساعت ۹ تا ۲۱ از این مجموعه فرهنگی و تفریحی بازدید کنند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *