پست وبلاگ

عباسی، مقهور قهر تونی؟ – آیا تونی به خاطر پیشنهاد استعفای مدیریت قهر کرده است؟

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ هنوز چند هفته ای از آغاز لیگ پانزدهم نگذشته است که تیم ها به سومین وقفه طولانی طی دو ماه اخیر برخوردند. وقفه ای که نمی تواند چندان خوشایند تیم های مدعی باشد. اما هر چه باشد این وقفه ها برای تیم هایی که از نظر هماهنگی به بلوغ کامل نرسیده اند یک موهبت بزرگ محسوب می شود. اما تراکتورسازی تا بدینجای کار ۵ روز آن را به سادگی از دست داده است و آن چند روز باقی مانده را نیز محتمل بدون حضور شخص تونی تمرین خواهد کرد.

حالا باید پرسید تونی ای که خود بیش از هرکس دیگری به شرایط کنونی تیم واقف است چرا باید یک دفعه به پرتقال سفر کند؟ ممکن است پس از کسب نتایج ضعیف تراکتورسازی، مدیران این تیم محترمانه فرم استعفا را تقدیم این مربی کرده اند تا زیر بار مالی سنگین منعقد فی مابین نروند و تونی که از اتفاقات اول فصل و فصول قبلی چندان دل خوشی ندارد محتمل به نشانه قهر، ایران را ترک کرده است و احتمالاً این زنگ هشداری برای مدیران تراکتور بوده است که اگر سر به سر او بزارند او هم حسابی آنها را در منگنه قرار خواهد داد.

به نظر می رسد فشار ناشی از سوی هواداران در فضای مجازی، حسابی مدیریت را در تصمیم گیری سردرگم کرده است. محتمل آنها دوباره به تونی اعتماد کنند تا هم فضای ایجاد شده بر علیه مدیریت بیش از این تشدید نیابد و هم آن که زیر بار مبلغ ناشی از اخراج تونی نروند.

شاید به این دلیل است که این روزها هجمه هایی علیه تونی اولیویرا به راه افتاده است تا شاید خود او تصمیم به استعفا بگیرد اما کارنامه درخشان مرد پرتقالی چیزی نیست که هواداران را بسادگی از موضعشان منصرف کند.

درباره ی طاهر صاحبی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *