پست وبلاگ

قهرماني اسكواش بازان كيش در مسابقات ایران جونیور

به گزارش گروه منطقه آزاد اکوتو ، در مسابقات اسكواش قهرماني كشور كه از ۲۴ تا ۲۷ مرداد و در ۵ رده سني در تهران برگزار شد اسكواش بازان اعزامي كيش موفق به كسب مقام قهرماني در ۴ رده سني شدند.

در ديدار پاياني اين رقابت ها در رده سني زير ۱۱ سالار شيا جاهدي، زير ۱۵ سال محمدرضا جعفرزاده، زير ۱۷ سال عليرضا شاملي و زير ۱۹ سال سجاد زارعيان كه همگي از جزيره كيش به اين رقابتها اعزام شده بودند با غلبه بر حريفان خود به مقام قهرماني دست يافتند. در رده سني زير ۱۳ سال نيز دانيال قاروني از تهران بر سكوي قهرماني ايستاد.

در گروه دختران هليا استيلي از جزيره كيش به مرحله پاياني مسابقات راه يافت كه درديدارمقابل کوثر بهنام اسكواش باز تهراني نتيجه را واگذار كرد و نايب قهرمان شد. کیمیا عزیزی، فاطمه جام گوهری و فرشته اقتداری نيز موفق به كسب سه مدال برنز شدند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *