پست وبلاگ

ایجاد کمپینگ‌های اسکان موقت در نوار سواحلی بوشهر

محمدابراهیم فروزانی اظهار داشت: برپایی این کمپینگ‌ها همواره مورد استقبال گردشگران واقع می‌شود علاوه بر آن با هماهنگی که با اداره‌کل آموزش و پرورش استان صورت گرفت، مقرر شد از فضای مدارس نیز برای اسکان مسافران استفاده شود.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان بوشهر بوشهر ابراز داشت: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته بهترین خدمات را به گردشگران نوروزی ارائه دهیم.

فروزانی گفت: این استان به‌دلیل جاذبه‌های قابل توجه و نیز طبیعت زیبایی که دارد در ایام نوروز از مقاصد گردشگران نوروزی است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بوشهر با ارائه مصداق‌هایی از جاذبه‌های گردشگری استان بوشهر، یادآور شد: فاز نخست دو دهکده گردشگری ساحلی این استان چند روز قبل توسط معاون رئیس‌جمهور به بهره‌برداری رسید.

به گفته فروزانی در فاز نخست بهره‌برداری بیش از ۷ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان بوشهر ادامه داد: علاوه بر آن دهکده گردشگری ساحلی امید بوشهر نیز با وسعت ۱۴ هکتاری و سرمایه‌گذاری ۱۴ میلیارد تومان مورد بهره‌برداری گردشگران است.

وی با اشاره به استقبال گردشگران در بازدید از این مجموعه عنوان داشت: این دهکده (ساحلی امید بوشهر) قابلیت این را دارد که تا حدود ۸۰ هکتار نیز توسعه یابد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *