پست وبلاگ

ارتفاعات تهران را سفیدپوش شد

به گزارش اکوتو ، سید محمد رضا پرهیزکار، مدیرعامل این شرکت با اعلام خبر بارش نخستین برف سال جاری در ارتفاعات تهران گفت : بارش برفی که از سه شنبه شب آغاز شده است باعث شده تا ارتفاعات توچال سفید پوش شده و تهران اولین برف سال جاری را تجربه کند.

وی با ذکر اینکه برف ایستگاه هفتم توچال و بخشی از مسیر ایستگاه پنجم تا هفتم را سفید پوش کرده است، گفت : بارش برف در ارتفاعات تهران که تاکنون به بیش از ۲۰ سانتیمتر رسیده نه تنها زیبایی خاصی را به ارتفاعات تهران بخشیده که پیش‌بینی می‌شود در صورت ادامه روند بارش‌ها در روزهای اخیر، به زودی شاهد بازگشایی پیست اسکی بین‌المللی توچال خواهیم بود.

گفتنی است پیست اسکی توچال به عنوان « نزدیک‌ترین پیست اسکی به پایتخت» همه ساله اولین پیست اسکی کشور است که به بهره برداری می رسد و به دلیل وجود برف ، اخرین پیستی است که حداقل تا پایان خردادماه به کار خود ادامه می‌دهد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *