پست وبلاگ

آغاز طرح انضباط اجتماعی از خیابان طالقانی

محمدباقر اسدی، معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه ۶ با بیان این که طرح نظم ترافیکی در اواخر سال گذشته در خیابان طالقانی آغاز شده است، گفت: بخش بزرگی از مشکلات ترافیکی به رفتار اهالی و رانندگان تاکسی بستگی دارد، در این راستا برای کنترل و بهبود وضع ترافیکی خیابان طالقانی اقدام به طرح انضباط اجتماعی کردیم.

وی افزود: این طرح اکنون به صورت آزمایشی در سرتاسر این خیابان در حال اجراست، به طوری که براساس بازدید کارشناسی و میدانی، محل‌هایی را در نزدیکی تقاطع‌ها با نصب تابلو محل سوار و پیاده شدن مسافر مشخص کرده‌ایم.

معاون حمل و نقل ترافیک منطقه با اشاره  به فضای در نظر گرفته شده برای این ایستگاه‌ها، افزود: این توقفگاه‌ها کاملا استاندارد و بر اساس وضع جفرافیایی تقاطع‌ها و حجم مسافر در فواصل بین ۱۲ تا ۲۴ متر طراحی و ایجاد شده است. همچنین برای عدم ورود خودروها شخصی نیز دوربین‌های ثبت تخلف در نظر گرفته شده است.

اسدی خاطرنشان کرد: اکنون پس از گذشت بیش از ۸ ماه، از سوی رانندگان تاکسی و اهالی استقبال نسبتا مطلوبی شده است.

وی از اجرای طرح در همه معابر سطح منطقه در ۶ ماهه دوم سال خبر داد و گفت: با توجه به اینکه این طرح توانسته تا حد قابل توجهی بار ترافیکی را در سراسر خیابان کاهش دهد در ۶ ماه آینده این طرح در همه نقاط و معابر پرتردد منطقه اجرا خواهد شد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *