پست وبلاگ

انفعال تراکتور در مقابل جوسازی حریفان

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم های تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان جمعه از ساعت ۱۷:۱۰ در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف یکدیگر می روند.کانون هواداران باشگاه فولاد برای تقدیر از زحمات بازیکنان سابق خود، برنامه های ویژه ای را در روز مسابقه در نظر گرفته است. بختیار رحمانی، سروش رفیعی و احمد عبدالله زاده از بازیکنانی بودند که به اجبار و به دلیل باطل شدن کارت معافیت و گذراندن دوره خدمت سربازی، از تیم فولاد جدا شدند و حالا در تراکتور توپ می زنند.
سالهای قبل هم تیم هایی مثل سپاهان برای بر هم زدن تمرکز بازیکنان حریف دست به برگزاری چنین مراسماتی می زد ولی این بار شاید هدف فولاد از تجلیل، کسب رضایت بازیکنان سرباز برای استفاده از کسری خدمت و برگشتن به تیم سابق خود در نیم فصل رقابت ها باشد. فولادی که شدیداً با مشکل کمبود بازیکن دست و پنجه نرم می کند و تنها امیدواری آنها نیز، پس گرفتن بازیکنان خود از تیم تراکتور می باشد.
نکته ای که وجود دارد عملکرد ضعیف مدیریت باشگاه در تزریق انرژی و روحیه به بازیکنان تیم می باشد که می توانست با اختصاص دادن یک پاداش ویژه هم از خجالت فولادی ها که این جو را درست کرده اند، دربیاید و هم شوک مثبتی باشد به بازیکنان و کادرفنی که در گرمای اهواز دست پر از زمین خارج شوند.
بازی که برای تراکتور و فولاد حکم مرگ و زندگی دارد و عدم نتیجه گیری هر یک از دو تیم، می تواند عواقب سنگینی مانند اخراج مربی، جریمه بازیکنان و … را در پی داشته باشد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

2 دیدگاه در “انفعال تراکتور در مقابل جوسازی حریفان

  1. فکر نمی کنم کاری بتونن بکنن چون تیم دیر رفت به خوزستان و حتی زمان پرواز هم مشخص نبود به نظر من مسئولان هم بهترین کارو کردن تا هم سر باز ها پرو نشوند وهم نقشه ها ی اونها رو خراب کنه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *