پست وبلاگ

ناجی مشهدی ها بهترین دروازه بان هفته دوازدهم لقب گرفت/جای خالی بازیکنان تراکتور در منتخبین هفته

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ محدحسین عین افشار، دروازه بان ۳۳ ساله تیم سیاه جامگاه ابوالمسلم مشهد که پس از جدایی محسن فروزان دروازه بان سابق تیم های پگاه گیلان، ملوان بندرانزلی، داماش، تراکتورسازی، گسترش فولاد و استقلال تهران، به عنوان دروازه بان اول این تیم مشهدی انتخاب شد. وی در دومین بازی خود در این فصل با نمایش فوق العاده در هفته دوازدهم رقابتهای لیگ برتر مقابل تیم تراکتورسازی توانست تیم خود را موفق به کسب تک امتیاز مسابقه در مقابل حمایت هواداران تراکتورسازی نماید و خود را به عنوان یکی از دروازه بان های آماده این روز های لیگ برتر معرفی کند.

عین افشار با این عملکرد قابل قبول در قفس توری مشهدی ها توانست به عنوان بهترین دروازه بان هفته اخیر انتخاب شده تا سرمربی خود فرهاد کاظمی را به داشتن یک دروازه بان مطمئن دلگرم کند.

عین افشار در مسابقه ای که در ورزشگاه یادگار امام تبریز انجام شد بار ها مانع از گلزنی مهاجمان تیم تراکتور شده و آنها را در امر گلزنی ناکام گذاشت. این دروازه بان هنرنمایی خود در این بازی را از دقیقه ۱۰ شروع کرد و با مهار شوت محکم و دقیق شاهین ثاقبی به بازیکنان تراکتور ثابت کرد که امروز کار راحتی برای باز کردن دروازه حریف ته جدولی خود نخواهند داشت. رفیعی روی همان ضربه کرنر با موقعیت تک به تک با عین افشار مواجه شد ولی باز این دروازه بان سیاه جامگان بود که در مقابل این ضربه ایستادگی کرده و دست تراکتوری ها را که در آن لحظات فشار زیادی به روی دروازه آورده بودند برای رسیدن به گل کوتاه گذاشت. این پایان هنرنمایی عین افشار نبود و وی در واپسین لحظات بازی بار دیگر با واکنش خارق العاده مانع از گل شدن ضربه سر رفیعی شد تا طلسم گلزنی تیم ها در این بازی شکسته نشود.

اسامی ۱۱ نفر برگزیده هفته دوازدهم لیگ برتر را در زیر مشاهده می کنید. نکته جالب توجه این است که بازیکنان تیم تراکتورسازی با وجود عملکرد قابل قبول در بازی گذشته سهمی در این لیست ندارند.

دروازه بان: محمد حسین عین افشار(سیاه جامگان ابوالمسلم مشهد)

دفاع راست: رامین رضائیان(پرسپولیس تهران)

مدافعان وسط: مجیدایوبی(سایپا) و امیر حسین صادقی(صبای قم)

دفاع چپ: یعقوب کریمی(استقلال تهران)

هافبک ها: روزبه چشمی(استقلال تهران) ، علی کریمی(سپاهان اصفهان)، حکیم نصاری(استقلال خوزستان) و جابر انصاری(استقلال تهران)

مهاجمان: مهدی شریفی(سپاهان اصفهان) و مهدی طارمی(پرسپولیس تهران) + محمدعلی مردانی(پدیده مشهد)

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *