پست وبلاگ

احتمال سیلاب در نقاطی از کشور

احد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار این سازمان با توجه به ورود موج کم دامنه تراز میانی جو از سمت شمال غرب به کشور، توضیح داد: طی دیروز و امروز در پاره‌ای از نقاط شمال غرب، غرب، دامنه‌های زاگرس شمالی و دامنه‌های البرز، افزایش ابر، رگبار و رعدو برق و وزش باد پیش‌بینی می شود که امروز (پنج‌شنبه)، بارش در این مناطق شدت بیشتری خواهد داشت.

این مسئول بر همین اساس نسبت به احتمال آب‌گرفتگی یا سیلابی شدن ناگهانی و موقت رودخانه‌های محلی و فصلی در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، جنوب اردبیل، کردستان، کرمانشاه و دامنه‌های البرز در استان‌های  زنجان، قزوین، البرز، تهران، سمنان، همدان ، مرکزی، جنوب آذربایجان غربی، جنوب آذربایجان شرقی، کردستان، زنجان و شمال کرمانشاه هشدار داد و توصیه کرد: در نقاط یاد شده احتیاط لازم جهت جلوگیری از بروز هر نوع خسارت به عمل آید.

احد وظیفه همچنین با بیان اینکه روز جمعه بارش پراکنده محدود به شمال غرب کشور خواهد بود، به تشدید ناپایداری همرفتی اشاره و تصریح کرد: در ساعات اولیه امشب، در برخی مناطق استان‌های قزوین، مرکزی، قم، البرز و تهران امکان بارش رگباری گاهی با رعد و برق و وزش باد نسبتاً شدید موقتی وجود دارد که در برخی نقاط با خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا و دید افقی نیز همراه خواهد بود.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *