پست وبلاگ

راهی که به بهشت ختم نشد

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ در پایان فصل ۹۴ راه ادینهو از تراکتور جدا شد. ادینهو با یک پیشنهاد نجومی از لیگ ستارگان قطر روبرو شد تا این مهاجم چارچوب شناس قید یکی از پرهوادارترین تیم های آسیا را بزند. اگرچه تراکتوری ها نیز حاضر به پرداخت رقم پیشنهادی ادینهو نشدند تا او به قطر برود و تراکتور به دنبال حمزه یونس. قبل از وارد شدن یونس به ایران، زمزمه نام او در لیگ کم ستاره ایران غوغایی به پا کرد اما دیری نپایید تا تفاوت قابلیت های ادینهو با یونس آشکار شد.

ادینهو به امید درخشش در لیگ ستارگان و پیوستن به تیمی صاحبنام تر ایران را ترک کرد و تراکتور با نیت جذب مهاجمی سرتر با حمزه قرارداد بست. اما گویی همه آرزوهای این دو، نقش بر آب شد. این روزها ادینهو در قطر شاهد شکست های سنگین تیمش است و تراکتور با خط حمله جدید، توان گشودن دروازه حریفان را ندارد.

حالا یک تصمیم اشتباه از سوی دو طرف ممکن است به قیمت ثبت یک نقطه تاریک در دوران ورزشی مهاجم برزیلی و یک فصل فرصت سوزی دوباره در تاریخ باشگاه تراکتور تمام شود.

بازگشت این مهاجم در فصل آتی به لیگ برتر ایران دور از ذهن نیست اما باید دید شرایط سنی این مهاجم اجازه هنرنمایی های دوران گذشته را به وی خواهد داد؟

درباره ی طاهر صاحبی

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “راهی که به بهشت ختم نشد

  1. ادینهو بدون تردید یکی از بهترین مهاجمان حال حاضر آسیا ست . امیدوارم تا نیم فصل این مهم محقق شود و دوباره مدیران مصمم باشند تا وی را به تیم محبوبش برگردانن. و همراه نوید کیا بتوانیم به زخمهای نیم فصل اول التیام بخشیم. بامید قهرمانی تراکتور آسیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *