پست وبلاگ

دو دستگی شدید در آستانه بازی سرنوشت ساز؛چرا برخی هواداران و سایتهای استانی پشت تونی را خالی می کنند؟

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ این روز ها دو دستگی شدیدی بین هواداران و رسانه های حامی تیم تراکتورسازی ایجاد شده است. دو راهی به نام ماندن یا رفتن تونی.

عده ای متعصبانه به حمایت تونی می پردازند و برخی ضعفهای وی را نادیده گرفته و کورکورانه نسبت به تغییر کادرفنی مقاومت نشان می دهند. اما گروه دیگری بی رحمانه به تونی و تمیش می تازند و معتقدند هر چه زودتر باید تونی برود و مربی دیگری جایگزین این مرد پرتقالی بشود.

به نظر می رسد که بحث دو گروه مانند بازی دو سر باخت می باشد، چرا که تراکتورسازان دو روز دیگر در جام حذفی به مصاف حریف قدرتمندی به نام سایپا خواهند رفت و شاگردان جلالی با توجه به باختی که حدود دو هفته پیش مقابل سرخپوشان در ورزشگاه خالی یادگار امام متحمل شدند، این بار در ورزشگاه خانگی خود نمی خواهند مغلوب تراکتوری شوند که دست بر قضا دست بر عصا حرکت می کند و حال و روز خوشی در لیگ برتر نداشته و نیمکت مربی خود را لرزان می بیند که با یک لرزش احتمال سقوط کردنش زیاد می باشد.

حالا در این چند روز پس از بازی با صبا انتقادات به بالاترین حد خود رسیده است و انتظار می رود هواداران و رسانه ها در آستانه این بازی و با آگاهی از اهمیت موضوع، از جدال و انتقاد دوری کرده و فقط فکر خود را متمرکز بازی آینده سرخپوشان کنند.

چرا که همه پرشورها معتقدند مدیران، مربیان و بازیکنان زیادی به تیم تراکتور می آیند و می روند و مهم نام تراکتور و دیار آذربایجان خواهد بود که برای هواداران ماندگار است. پس نباید به خاطر یک مربی که ممکن نیست تا یک ماه دیگر در تبریز دوام بیاورد یا نه، مقدمات حذف تیم محبوب آذربایجان را از رقابتهای جام حذفی هم فراهم نمایند مگر اینکه این عده معدود رسانه و هوادارار قصد دیگری غیر از موفقیت و شادمانی هواداران داشته باشند.

امید می رود سایتها و خصوصاً رسانه های استانی ، پشت تونی را خالی نگذاشته و با حمایت همه جانبه از تیم و مربی آن تا روز بازی با سایپا، شاهد صعود این تیم پرهوادار به مرحله نیمه نهایی باشیم و با وقفه ای که پس از این بازی ایجاد می شود، فرصت مناسبی است تا ضعف های تیم و باشگاه را به مربی و مدیرعامل تیم گوشزد کنیم.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *