پست وبلاگ

همه چیز در مورد دربی تا خبری از ورزشگاه یادگار

سایت فدراسیون فوتبال اسامی داوران هفته چهارم لیگ را اعلام کرد که بر این اساس محسن ترکی برای پرسپولیس و رضا کرمانشاهی برای استقلال سوت می زنند. اسامی کامل داوران هفته چهارم لیگ برتر در ادامه آمده است:

پنجشنبه ۲۱ مرداد ۹۵
پیکان تهران – استقلال تهران – ورزشگاه شهدای شهر قدس ساعت ۱۸:۱۵
رضا کرمانشاهی – علیرضا ایلدروم –حسین طالقانی – علی صفایی – ناظر: محمدعلی فروغی

ذوب آهن اصفهان – گسترش فولاد تبریز – فولاد شهر اصفهان ساعت ۲۰:۱۵
اشکان خورشیدی – علی میرزابیگی – مهدی عالیقدر – روح الله شریفی – ناظر: حسین نجاتی

استقلال خوزستان – نفت تهران – ورزشگاه غدیر اهواز ساعت ۲۰:۳۰
حسن اکرمی – آرمان اسعدی – یعقوب سخندان – امید سعیدفر – ناظر: خداداد افشاریان

ماشین‌سازی تبریز – تراکتورسازی تبریز – ورزشگاه و ساعت متعاقبأ اعلام خواهد شد
بیژن حیدری – سعید قاسمی – یعقوب حجتی – شاهین حاج بابایی – ناظر: محمود رفیعی

سایپا تهران – پدیده خراسان – ورزشگاه پاس قوامین تهران ساعت ۲۰:۲۰
پیام حیدری – فرزاد بهرامی – علی دودانگه – مهدی سیدعلی – ناظر: بهرام مهرپیما

صنعت نفت آبادان – فولاد مبارکه سپاهان – ورزشگاه تختی – ساعت ۲۰:۳۰
موعود بنیادیفر – محمد عطایی – علی اکبر نوری – یاسر همرنگ – ناظر: حسن کامرانی فر

پرسپولیس – صبای قم – ورزشگاه آزادی تهران ساعت ۲۰:۳۰
محسن ترکی – بابک داوری – تورج عیوض محمدی – محمدرضا اکبریان – ناظر: زاهد بحرینی

جمعه ۲۲ مرداد ۹۵
سیاه‌جامگان مشهد – فولاد خوزستان – ورزشگاه ثامن مشهد ساعت ۱۸:۵۰
محمد ملکی – حسین رحیمی پور- محمدرضا مدیرروستا – رضا مهدوی – ناظر: علی خسروی/ورزش۳

تراکتورسازی و گسترش فولاد در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران، روز پنج‌شنبه از ساعت ۱۸ به مصاف یکدیگر می‌روند.

مکان برگزاری دربی تبریز هنوز مشخص نشده و قرار است تا ظهر امروز در مورد این بازی تصمیم گیری‌شود.

جواد ششگلانی رئیس هیأت فوتبال آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، گفت: گزینه ما و سازمان لیگ برگزاری بازی در زمین بنیان دیزل(گسترش فولاد) است. اما انجام این مهم بستگی به توافق ماشین‌سازی و گسترش فولاد دارد. تا ظهر محل برگزاری این بازی مشخص می‌شود و تصمیم نهایی را اتخاذ می‌کنیم.

وی در مورد اینکه آیا احتمال تعویق دربی تبریز وجود دارد، عنوان کرد: اگر ضرورت باشد این اتفاق می‌افتد. به هر حال باید محل برگزاری بازی مشخص شود./فارس
جواد ششگلانی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس،‌در مورد محل برگزاری دربی تبریز گفت: محل برگزاری این بازی هنوز مشخص نشده است اما گزینه ما و سازمان لیگ برگزاری بازی در ورزشگاه بنیان دیزل است.

وی افزود: ماشین‌سازی باید به عنوان میزبان با گسترش فولاد هماهنگی لازم را به عمل آورد و موافقت آنها را با برگزاری این مسابقه بگیرد.

رئیس هیأت فوتبال آذربایجان شرقی در مورد اینکه آیا احتمال دارد با توجه به اینکه زمین مناسبی در حال حاضر برای میزبانی این مسابقه وجود ندارد بازی به تعویق بیفتد، گفت: اگر ضرورتی وجود داشته باشد این اتفاق می‌افتد.

وی در پاسخ به این سوال که به جز ورزشگاه گسترش فولاد کدام ورزشگاه می‌تواند میزبان دیدار تراکتورسازی و گسترش فولاد باشد، خاطرنشان کرد: ورزشگاه باغشمال که امکان برگزاری این بازی را ندارد. زمین اختصاصی تراکتورسازی هم می‌تواند میزبان این بازی باشد که این مسئله مربوط به ماشین‌سازی است و آنها باید توافقات لازم را با مسئولان تراکتورسازی انجام دهند.

ششگلانی در پاسخ به سوالی در مورد اظهارنظر مصطفی آجورلو پس از برگزاری دومین بازی تراکتورسازی در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی مبنی بر اینکه ششکلانی و جمشید نظمی کجا هستند تا در مورد چرایی انجام بازی در این مکان صحبت کنند، عنوان کرد: ششکلانی همین جا است و جای خاصی نیست. این موضوع به باشگاه مربوط است و نمی‌توان مسئولیت را گردن این و آن انداخت. باشگاه باید محل بازی تیمش را مشخص کند. حالا اگر مدیران قبلی تراکتورسازی در این مورد کاری نکردند این به ما مربوط نمی شود.

وی افزود: وضعیت ورزشگاه یادگار باید درست می‌شد که در گذشته بودجه برای انجام این کار نبود اما حالا که بودجه داریم باید این بازسازی را می‌کردیم. آجورلو اگر ماندگار بود می‌تواند تدابیر لازم برای افزایش گنجایش ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی را بیندیشد. شنیده‌ام آجورلو در حال رایزنی است تا ورزشگاه یادگار را از وزارت ورزش بگیرد و آن را به تراکتورسازی بدهد که باید دید این اقدامات به کجا می‌انجامد.

ششگلانی در مورد اینکه آیا ورزشگاه یادگار امام تا هفته پنجم برای بازی با پرسپولیس آماده می‌شود، گفت: طبق چیزی که ما از روند پیشرفت کار مشاهده می‌کنیم، عملیات بازسازی طبق برنامه در حال پیشرفت است و اگر مشکلی به وجود نیاید و حادثه غیر قابل پیش بینی رخ ندهد این اتفاق می‌افتد.

رئیس هیأت فوتبال آذربایجان شرقی در پایان، عنوان کرد: برگزاری بازی‌های تراکتورسازی در ورزشگاه اختصاصی‌اش برای همین دو هفته بوده است. به هر حال این مشکلی بود که در مقطع فعلی وجود داشت و باید همه کمک کنند تا این مشکل برطرف شود. از باشگاه، هوادار و خبرنگاران تا تیم میهمان باید با این مسئله کنار می آمدند تا بتوانیم ورزشگاه یادگار را درست کنیم.

سعید آقایی در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه”، درباره دیدار با پیکان، شرایط خودش، شانس تراکتور برای رسیدن به قهرمانی، هواداران و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

نشان دادیم بیهوده حرف از قهرمانی نمی زنیم
بازی خیلی خوبی مقابل پیکان انجام دادیم. در این مسابقه نشان دادیم بیهوده حرف از قهرمانی نمی زنیم. البته هنوز بدنهایمان کمی سنگین است اما از یکی دو بازی آینده شرایطمان بهتر می شود. خوشبختانه بردهایمان از این بازی شروع شد و انشاءاله بتوانیم برای مردم آذربایجان یک جام بیاوریم.

عالی بازی می کنیم
تیم ما عالی بازی می کند. ما پاس های تک ضرب خوبی به هم می دهیم و از سوی دیگر موقعیت های زیادی را ایجاد می کنیم. کمی در فاز دفاعی باید بیشتر حواسمان باشد اما در کل عالی هستیم و امیدوارم این روند خوب را ادامه دهیم.

می خواهم ملی پوش شوم
هدف من امسال این است که به تیم ملی دعوت شوم و بتوانم برای تیم ملی کشورم مفید باشم. برای این منظورباید نهایت تلاشم را انجام دهم. البته به لیگ های اروپایی نیز نیم نگاهی دارم. از سوی دیگر تراکتور تیم شهرم است و برای موفقیتش از هیچ تلاشی دریغ نمی کنم.

قلعه نویی مثل کوه پشتم ایستاده
خوشبختانه پشتیبان های خیلی خوبی دارم. مردم آذربایجان و به خصوص هواداران تراکتورسازی همواره کمکم کردند. رفقای خوبی دارم و از همه مهم تر اینکه یک مربی خوب دارم که مثل کوه پشتم ایستاده است. از امیر قلعه نویی تشکر می کنم که به من لطف دارد و نکات خوبی را تذکر می دهد. امیدوارم بتوانم جواب اعتمادش را بدهم و نه تنها به جام جهانی روسیه بروم که در اروپا نیز حضور پیدا کنم و برای کشورم افتخار بیافرینم.

هواداران برای قهرمانی حمایت کنند
از حالا نمی شود درباره قهرمانی صحبت کرد اما ما نهایت تلاشمان را انجام می دهیم تا به این عنوان برسیم و دل مردم را شاد کنیم. چیزی که ما را اذیت می کند، وضعیت ورزشگاه تیم است. امیدوارم ورزشگاه یادگار امام(ره) هرچه سریعتر آماده شود تا هوادارانمان بیایند و با حمایت آنها به موفقیت برسیم.

دربی حساسیت دارد
بازی سختی با ماشین سازی داریم. این بازی دربی است و حساسیت دارد. با این حال به دنبال این هستیم تا بتوانیم ۳ امتیاز را بگیریم و برای این منظور باید تلاشمان را بیشتر کنیم. امیدوارم دست پر از زمین خارج شویم.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “همه چیز در مورد دربی تا خبری از ورزشگاه یادگار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *