پست وبلاگ

اجرا طرح دهکده گردشگری در شهرستان گناوه

به گزارش اکوتو ، عبدالنبی یوسفی ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان گناوه با بیان اینکه این شهرستان از موقعیت ویژه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی برخوردار است اظهار داشت: با توجه به گردشگر پذیر بودن شهرستان گناوه زیرساخت‌های جذب و اسکان گردشگر در گناوه فراهم شده است.

وی افزود: دراین راستا طرح دهکده گردشگری گناوه اجرا و دراین دهکده خدمات مورد نیاز گردشگران ارائه می‌شود.

فرماندار گناوه با بیان اینکه شهرستان گناوه بهترین وضعیت آب و هوایی در کشور دارد گفت: این شهرستان در حوزه‌های مختلف دارای جذابیت است که از هم اکنون پذیرای گردشگران است.

یوسفی با اشاره به اینکه انتخابات مهم و سرنوشت ساز انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی ۷ اسفند برگزار می‌شود گفت: مشارکت و همکاری همه مسئولان و کارکنان دستگاههای اجرایی در امر مهم انتخابات می‌تواند زمینه ساز مشارکت و حضور چشمگیر مردم درپای صندوق‌های رای باشد.

وی با تاکید براین نکته که همه باید تلاش کنیم تا یک انتخابات سالم و باحضور حداکثری برگزار شود تصریح کرد: باتوجه به ماده ۱۱ قانون انتخابات مبنی بر آمادگی و مشارکت مسئولان و دستگاههای اجرایی همه باید تلاش کنیم تا یک انتخابات سالم و باحضور حداکثری برگزار شود.

فرماندار گناوه با اشاره به اینکه همه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور در گناوه اندیشیده شده افزود: هیئت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی ستاد انتخابات شهرستان گناوه تشکیل، اعضای آن مشخص و براساس وظایف محوله درحال فعالیت هستند.

وی با تاکید بر آماده شدن طرح‌های اجرایی برای افتتاح درایام الله دهه فجر گفت: با توجه به اینکه در آستانه دهه مبارک فجر قرار داریم مسئولان تلاش کننده طرح‌های نیمه تمام را تکمیل و برای افتتاح در دهه مبارک آماده کنند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *