پست وبلاگ

سالم سازی دریا، مهترین هدف ستاد ساماندهی سواحل

به گزارش اکوتو ، علی ملازاده در سفرش به رامسر در غرب استان مازندارن افزود: دستگاه های اجرای باید توجه ویژه به شهرستان های ساحلی شمال کشور داشته باشند.وی بیان داشت: امکانات و زیر ساخت های محدود برای جمعیت شهرستان ها پاسخگوی نیاز خیل عظیم گردشگران نیست و برای ساماندهی درست این فرصت باید برنامه ریزی مناسب انجام داد.
ملازاده اظهار داشت: باید با ارایه سبک درست گردشگری ایرانی – اسلامی، ایجاد امکانات شایسته حضور عظیم گردشگران را مدیریت نماییم تا موجب رونق و توسعه شود.وی با بیان آنکه از اردیبهشت سال گذشته هیات وزیران استانداری ها ،فرمانداری ها و بخشداری ها را متولی اصلی ساماندهی سواحل کرده است خواستار همکاری کامل دستگاه های اجرایی و اعضای ستاد ساماندهی طرح های دریا و سواحل شد.
رییس بازرسی و نظارت بر سواحل کشور، کاهش تلفات انسانی، افزایش رضایتمندی مردم، ترویج فرهنگ حجاب و عفاف ، برخورد با مزاحمین خانواده ها و در نهایت راه اندازی طرح های سالم سازی دریا را از مهترین اهداف ستاد ساماندهی سواحل برشمرد.ملازاده ادامه داد: باید با ایجاد زیرساخت های مناسب شرایط را برای میزبانی شایسته گردشگران فراهم کنیم.
وی با بیان آنکه وضعیت استان مازندران و بخصوص منطقه رامسر در این زمینه خوب است از ادارات متولی خواست مشارکت فعالانه داشته باشند.
شهرستان ۷۰ هزار نفری رامسر در غربی ترین نقطه از استان مازندران سالانه میزبان میلیون ها مسافر و گردشگر می باشد.

visualspeech279

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *