پست وبلاگ

سینمای مهدی شهر احیا می شود؟

شیردل عرب در جمع مردم شهرستان مهدی‌شهر بابیان اینکه مردم شهر مهدی‌شهر باید با پرداخت به‌موقع عوارض شهری یاریگر شهرداری باشند اظهار داشت:پرداخت به‌موقع عوارض شهری سبب می‌شود تا شهرداری نیز در قبال دریافت عوارض رفتاری چشمگیر جهت آبادانی مهدی‌شهر داشته باشد.

وی تصریح کرد: باید فرهنگ پرداخت به‌موقع عوارض شهرداری نهادینه شود تا مردم به اهمیت پرداخت عوارض پی ببرند و بدانند هزینه‌ای که در جهت عوارض شهری پرداخت می‌کنند جهت رفاه و آسایش همه شهروندان هزینه می‌شود.

شهردار مهدی‌شهر بابیان اینکه تنها سینما تعطیل‌شده در مهدی‌شهر احیا می‌شود گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدی‌شهر و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و سازمان سینمایی کشور تنها سینما تعطیل‌شده مهدی‌شهر احیا می‌شود.

وی بابیان اینکه در صورت عدم توانایی شهرداری مهدی‌شهر در اداره سینما مهدی‌شهر این سینما به بخش خصوصی اختصاص داده می‌شود افزود:با هماهنگی‌های صورت گرفته تا پایان سال جاری این سینما احیا می‌شود و هم‌زمان با سراسر کشور فیلم‌های روز و رایج در کشور  در این سینما اکران خواهد شد.

عرب با اشاره به افتتاح ۲ خانه خلاقیت ویژه کودکان گفت:با توجه به عدم وجود خانه خلاقیت در مهدی‌شهر دو مجوز از سوی معاونت فرهنگی شهرداری مهدی‌شهر جهت افتتاح این خانه صادر شد.

وی افزود:با همکاری صداوسیما دو مستند تلویزیونی توسط شهرداری مهدی‌شهر تهیه‌شده است که به‌زودی شاهد اکران آن از صداوسیما کشور و مرکز استان سمنان خواهیم بود.

جاده‌های خاکی مهدی‌شهر آسفالت می‌شود/کارخانه آسفالت مهدی‌شهر احیا شد

شهردار مهدی‌شهر با اشاره درخواست‌های مکرر شهروندان مبنی بر آسفالت جاده‌های خاکی مهدی‌شهر تصریح کرد:جاده‌های خاکی مهدی‌شهر آسفالت می‌شود.

عرب با اشاره به راه‌اندازی و احیا مجدد کارخانه آسفالت شهرداری مهدی‌شهر افزود:کارخانه آسفالت مهدی‌شهر قریب به۷سال است که تعطیل بوده و به همت شورای شهر و شهرداری مهدی‌شهر مجدد احیا گردیده است.

وی با اشاره به آسفالت طرح‌های باقی‌مانده در مهدی‌شهر بیان کرد:۳۰۰تن آسفالت جهت آسفالت جاده‌های خاکی در مهدی‌شهر و رفاه و آسایش شهروندان مهدی‌شهری خریداری‌شده است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *