پست وبلاگ

چه خبر از رادیو؟/جمعه ایرانی ادامه پیدا می کند؟

سعید توکل در گفتگو با مهر درباره برنامه «جمعه ایرانی» که پیش از این قرار بود در کنداکتور مهر ماه رادیو ایران قرار بگیرد، گفت: برنامه «جمعه ایرانی» از قالب، محتوا، ریتم و موسیقی خاصی برخوردار است که با آن تعریف می شود و مخاطبان آن را به همین شکل می پسندند و می خواهند دوباره به همین شکل روی آنتن برود.

وی با اشاره به برخی از برنامه هایی که اکنون از شبکه های رادیویی روی آنتن می رود، ادامه داد: برنامه «جمعه ایرانی» در حال حاضر در جدول برنامه ها حضور ندارد اما من می بینم که بعضی از برنامه ها از آن ساختار و آیتم ها تقلید می کنند.

تهیه کننده «جمعه ایرانی» به آخرین گفتگوهای خود با مسئولان رادیو اشاره کرد و گفت: ما در این صحبت ها هنوز به قطعیتی برای زمان پخش برنامه و مهیا شدن مقدمات آن نرسیده‌ایم.

توکل در پایان با اشاره به اینکه سال های زیادی در رادیو مشغول به کار بوده است، گفت: من حدود ۳۰ سال در عرصه برنامه های طنز مثل «جدی نگیرید» در سیما و برنامه های «صبح جمعه با شما» و «جمعه ایرانی» در رادیو فعالیت داشتم و در حال حاضر منتظر هستم تا ببینم صحبت ها با رادیو به کجا می رسد. امیدواریم که در آینده نزدیک چه در صدا و چه در سیما بتوانیم به انجام وظایف خود ادامه دهیم.

برنامه «جمعه ایرانی» پیش از این با عنوان «صبح جمعه با شما» روی آنتن می‌رفت. در این برنامه پرشنونده رادیویی منوچهر آذری، علیرضا جاویدنیا، رضا عبدی، اصغر سمسارزاده، مینو غزنوی، شوکت حجت، احسان کرمی، الهام صفوی‌زاده، مهران امامیه، امیر سهیلی و … همکاری داشته‌اند و پیش از این هم زنده‌یاد منوچهر نوذری در این برنامه طنز حضور داشت.

این برنامه در فروردین ماه سال ۹۴ دیگر روی آنتن نرفت و در حالی که عوامل آن آماده اجرای آن بودند ولی بهنام احمدپور مدیر رادیو ایران اعلام کرد خود عوامل این برنامه خواستند که برنامه را به صورت مجدد طراحی کنند. مدیر رادیو ایران همچنین اشاره کرد این برنامه مناسب پخش در ماه رمضان نیست و همچنین تاکید کرد پخش این برنامه قدیمی رادیو که طرفداران زیادی نیز دارد از مهر ماه با رویکرد جدید آغاز می‌شود.

این اتفاق در حالی برای برنامه «جمعه ایرانی» افتاده است که بسیاری از مخاطبان منتظر بازگشت آن با همان ساختار طنز و شاد موسیقایی هستند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *