پست وبلاگ

آموزش خرید هاست و تعریف هاست

آموزش خرید هاست و تعریف هاست

میزبانی وب یک سرویس است که اجازه می دهد تا سازمان ها و افراد برای ارسال یک صفحه وب سایت و یا وب به اینترنت است. میزبانی وب، و یا میزبانی وب ارائه دهنده خدمات، یک کسب و کار فراهم می کند که فناوری ها و خدمات مورد نیاز برای وب سایت یا صفحه وب در اینترنت مشاهده شده است. وب سایت ها میزبانی، و یا ذخیره شده، در رایانه های خاص به نام سرور است.

هنگامی که کاربران اینترنت می خواهید برای مشاهده وب سایت خود را، و همه آنها نیاز به انجام است آدرس وب سایت خود را در مرورگر خود. کامپیوتر خود سپس به سرور شما متصل و صفحات وب خود را به آنها را از طریق مرورگر تحویل داده است.

اکثر شرکت های میزبانی نیاز است که شما خود نام دامنه خود را به منظور میزبانی با آنها. اگر شما یک نام دامنه را نداشته باشند، شرکت های میزبانی وب به شما کمک خواهد خرید یک.

انواع مختلفی از خدمات میزبانی وب در دسترس برای میزبانی وب سایت شما وجود دارد. قبل از ثبت نام برای خدمات میزبانی وب، مهم است که به درک چه نوع از خدمات خود را نیازهای وب سایت، نوع سرور شما و یا نیازهای کسب و کار خود را، بودجه خود را، و چه نوع خدمات را ارائه می دهد میزبان وب است.

گزینه های میزبانی وب در دسترس هستند:
میزبانی وب رایگان
سرویس میزبانی
سرور اختصاصی
Collocated میزبانی

میزبانی وب رایگان
میزبانی وب رایگان می تواند یک انتخاب خوب زمانی که شما فقط می خواهید برای ساخت یک وب سایت غیر حساس برای تفریح. خیلی اوقات در یک محیط میزبانی وب رایگان، سرعت اتصال است، وب سایت را می توان اغلب، و بنر های تبلیغاتی به طور خودکار به وب سایت خود اضافه شده است. برخی از شرکت های نیاز به خرید نام دامنه خود را برای دریافت خدمات رایگان میزبانی وب، از آنها، در حالی که دیگران به شما ارائه یک زیر دامنه رایگان در زیر آنها، مانند [yourname.webhost.com]. مراقب باشید که شما نمی قادر خواهد بود برای انتقال این زیر دامنه رایگان.

هاست
در یک محیط سرور میزبانی مشترک، شما و دیگر صاحبان وب سایت یک سرور به اشتراک گذاشته. این شامل به اشتراک گذاری سرور فیزیکی و برنامه های کاربردی نرم افزار در سرور. خدمات میزبانی وب به اشتراک گذاشته شده مقرون به صرفه به دلیل هزینه به کار سرور بین شما و این صاحبان دیگر به اشتراک گذاشته. وجود دارد، با این حال، تعدادی از دو طرف پایین، مانند کندتر است.

سرور اختصاصی
در یک محیط سرور اختصاصی، شما باید کل وب سرور به خودتان است. این اجازه می دهد تا برای عملکرد سریع تر، که شما تمام منابع سرور به طور کامل، بدون به اشتراک گذاری با دیگر صاحبان وب سایت. با این حال، این به آن معناست که شما مسئول هزینه های عملیات سرور به طور کامل خواهد بود. این یک انتخاب خوب برای وب سایت هایی که نیاز به مقدار زیادی از منابع سیستم، یا نیاز به یک سطح بالاتری از امنیت است.

Collocated میزبانی
در این نوع از میزبانی وب، شما سرور خود را خرید و آن را در امکانات یک میزبان وب قرار دارد. شما مسئول سرور خود خواهد بود. یکی از مزایای این نوع سرویس میزبانی است که شما باید کنترل کامل از وب سرور. شما می توانید هر اسکریپت ها و یا برنامه های کاربردی شما نیاز به نصب.

خرید هاست

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *