پست وبلاگ

راه اندازی سامانه اتوبوس تندرو BRT در بندرعباس

به گزارش اکوتو ، عملیات احداث سامانه خط ویژه BRT بندرعباس همزمان با هفته دولت با اعتباری بالغ بر ۳۴میلیارد تومان و مسافت ۱۷کیلومتر در این شهر آغاز شد.این سامانه اتوبوسی دارای ۲۰ ایستگاه و تعداد۲۲ دستگاه اتوبوس اسکانیا سه محور آرین ۱۵ متری و ۵۰ مینی بوس ویژه خطوط فرعی است.در ادامه بهره برداری از پروژه های شهری  بندرعباس، بازگشایی خیابان ۱۶ متری نخل ناخدا با ۷۰۰ متر طول، ۱۶ متر عرض و اعتباری بالغ بر۳۵ میلیارد ریال و همچنین خیابان ۱۸ متری اسلام‌آباد با عرض ۱۶ متر، جدول کشی ۱۷۰۰ متر و اعتباری بالغ بر۲۳ میلیارد ریال افتتاح شد.

شهرداری بندرعباس سه جایگاه سی ان جی  با قدرت کمپرسور۲۰۰۰ متر مکعب بر ساعت، ۴ عدد تعداد دیسپنسر(پمپ) و ۸ عدد تعداد نازل با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال برای هرجایگاه و اشتغال زایی برای  ۱۸ نفر  در راستای طرح های هفته دولت به بهره برداری رساند.همچنین بهره‌برداری از سه زمین ورزشی سیم بالا، سورو و حسین آباد از دیگر پروژه‌های شهرداری بندرعباس در هفته دولت بود.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *