پست وبلاگ

سرنوشت دایی در انتظار برانکو؟

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ در چند فصل اخیر، پرسپولیس تنها یک بار در بین بالانشین ها حضور داشته است و آن هم در زمان مربی گری علی دایی. اما مدیران پرسپولیس در یک تصمیم عجیب و غریب دایی را تحت فشار گذاشتند تا این مربی خود قید حضور در پرسپولیس را بزند. اما دایی بیدی نبود که با این باد ها بلرزد . بازی با تراکتور اهمیت بسیاری برای پرسپولیس دایی داشت. آنها پس از بازگشت تراکتور به لیگ برتر آمار تأسف برانگیزی برابر رقیب همرنگ از خود به جا گذاشته بودند. از طرفی تراکتورسازی با آن خط حمله خوفناک، اصلی ترین مدعی قهرمانی محسوب می شد.

بازی با برتری محسوسی به نفع پرسپولیس در جریان بود که محسن بنگر از روی نقطه ضعف تراکتور دروازه این تیم را گشود. تراکتور که پس از این گل نتوانسته بود فشاری روی دروازه پرسپولیس بیاورد روی یک سانتر معمولی و دومین ضربه سر خطرناک بنگر – این بار به سمت دروازه خودی – بازی را به تساوی کشاند.

بازی پس از گل تساوی زیباتر از قبل ادامه یافت. پرسپولیس سراپا حمله بود و تراکتور برق آسا ضد حمله می زد. توپ یک آن در محوطه های جریمه دو تیم در گردش بود. پرسپولیس توپ را به تیرک دروازه تراکتور می کوبید و آن طرف محسن دلیر موقعیت تک به تک را خراب می کرد.
بالاخره سامان نریمان جهان با یک پاس در عمق، ادینهوی فرصت طلب را در موقعیت گل قرار داد تا شوت محکم این بازیکن به طاق دروازه پرسپولیس بچسبد. چند دقیقه بعد از آن، سامان نریمان جهان از میانه میدان یک تنه به قلب دفاع پرسپولیس زد تا تیر خلاص را به شاگردان دایی وارد سازد. عواقب این شکست سنگین گریبان دایی را گرفت تا این مربی سرشناس از کار خود بیکار شود. حالا برانکو در وضعیتی به مراتب بدتر به تراکتورسازی خورده است. نتیجه باخت برابر تراکتورسازی ممکن است سرنوشتی مشابه سرنوشت دایی را برای برانکو رقم زند. برانکو هر اندازه نیز از وضعیت بد تیمش ناراحت باشد از غیبت احتمالی نریمان جهان بسیار خوشحال خواهد بود.

درباره ی طاهر صاحبی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *