پست وبلاگ

شاخص بورس ۷۰ واحد دیگر افت کرد

به گزارش اکوتو ، در جریان معاملات امروز بازار سرمایه شاخص بورس برای سومین روز پیاپی منفی بود به طوری که با افت ۷۰ واحدی، نماگر بازار سرمایه در ارتفاع ۶۵ هزار و ۹۰۳ واحدی متوقف شد.
امروز همچنین تعداد ۳۹۰ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۰۵ میلیارد تومان در ۲۸ هزار نوبت داوستد شد و نمادهای معاملاتی وبملت، شپدیس و وتجارت بیشترین اثر منفی و نمادهای معاملاتی همراه، شپنا و تاپیکو بیشترین اثر مثبت را بر دماسنج بازار سهام داشتند.
شاخص‌های اصلی بازار سرمایه نیز امروز منفی بودند به طوری که شاخص قیمت(وزنی – ارزشی) ۲۷ واحد، کل(هموزن) ۵ واحد، قیمت(هموزن) ۴ واحد، آزادشناور ۱۸۶ واحد و شاخص بازار اول ۱۶۳ واحد افت کردند و شاخص و بازار دوم با ۴۷۶ واحد رشد مواجه شد.
در بازارهای فرابورس ایران نیز امروز با دادوستد ۳۷۵ میلیون ورقه به ارزش ۷۵ میلیارد تومان در ۱۱ هزار نوبت، آیفکس ۱٫۴ واحد رشد کرد و در کانال ۷۷۴ واحد قرار گرفت.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *