پست وبلاگ

شاخص بورس ۲۴۵ واحد رشد کرد

به گزارش اکوتو ، در پایان معاملات اولین روز هفته جاری دادوستد ۵۸۹ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۰۴ میلیارد تومان در ۲۳ هزار نوبت به ثبت رسید و شاخص بورس پس از روزهای پیاپی منفی، سرانجام مثبت شد و با رشد ۲۴۵ واحدی به ارتفاع ۶۴ هزار و ۴۵۱ واحد رسید.
شاخص‌های اصلی بازار سرمایه نیز امروز مثبت بودند به طوری که شاخص قیمت(وزنی – ارزشی) ۹۶ واحد، کل(هموزن) ۴۰ واحد، قیمت(هموزن) ۳۴ واحد، آزادشناور ۴۷۶ واحد و شاخص بازار اول ۲۲۷ واحد و بازار دوم ۲۳۱ واحد رشد کردند و بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام نیز امروز توسط نمادهای معاملاتی فملی، وبصادر، وبملت، خودرو، خساپا و وتجارت رقم خورد.
در بازارهای فرابورس ایران نیز تعداد ۴۶۵ میلیون ورقه به ارزش ۹۷ میلیارد تومان در ۱۲ هزار نوبت جابجا شد و آیفکس با رشد ۹٫۷واحدی در ارتفاع ۷۳۸ واحد قرار گرفت.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *