پست وبلاگ

رشد ۶۲ واحد شاخص بورس

به گزارش اکوتو ، پس از افت های پیاپی، سرانجام روند نزولی شاخص بورس در روزجاری متوقف شد و با رشد ۶۲ واحدی، نماگر بازار سهام در ارتفاع ۶۵ هزار و ۳۰۲ واحد قرار گرفت.
امروز همچنین تعداد ۸۸۵ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۴۷۶ میلیارد تومان در ۲۷ هزار نوبت معامله شد و نمادهای معاملاتی اخابر، رمپنا، حکشتی، شپدیس، تاپیکو و وصندوق بیشترین اثر مثبت را بر شاخص بورس از خود بجای گذاشتند.
همچنین بیشترین افزایش قیمت در روزجاری از آن نمادهای معاملاتی بکام، دالبر و ثفارس و بیشترین افت قیمت به نام نمادهای شفارس، رتاب و قزوین شد.
در بازارهای فرابورس ابران نیز با دادوستد ۱۲۰ میلیون ورقه به ارزش ۱۲۸ میلیارد تومان در ۱۲ هزار نوبت آیفکس ۱۵٫۳ واحد افت را به ثبت رساند و در کانال ۷۵۷ واحد قرار گرفت.
بر اساس این گزارش؛ با توجه به افزایش حجم و ارزش معاملات بورس در روز جاری و نیز نقش پررنگ حقوقی ها در خرید سهام، پیش بینی می شود بازار سرمایه فردا روز مثبتی را در پیش داشته باشد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *