پست وبلاگ

شاخص بورس برای پنجمین روز پیاپی منفی بود

به گزارش اکوتو ،  در جریان معاملات امروز بازار سرمایه شاخص بورس برای پنجمین روز پیاپی منفی بود و با دادوستد ۳۹۶ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۰۶ میلیارد تومان در ۲۷ هزار نوبت، نماگر بازار سهام با افت ۳۸۹ واحدی تا ارتفاع ۶۵ هزار و ۳۱۴ واحدی پاپس گذاشت.
بیشترین اثر منفی بر شاخص بورس نیز توسط نمادهای معاملاتی تاپیکو، شپنا و پارسان رقم خورد و بیشترین کاهش قیمت سهام نیز از آن نمادهای معاملاتی وتوکا، فایرا بکاب شد.
شاخص‌های اصلی بازار سرمایه نیز امروز منفی بودند به طوری که شاخص قیمت(وزنی – ارزشی) ۱۵۴واحد، کل(هموزن) ۳۸ واحد، قیمت(هموزن) ۳۳ واحد، آزادشناور ۴۹۳ واحد و شاخص بازار اول ۲۷۵ واحد و بازار دوم ۸۳۱ واحد افت کردند.
در بازارهای فرابورس ایران نیز تعداد ۱۶۴ میلیون ورقه به ارزش ۴۴ میلیارد تومان در ۱۱ هزار نوبت دادوستد شد و آیفکس با ۸٫۵ واحد افت، در ارتفاع ۷۷۳ واحد متوقف شد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *