پست وبلاگ

پایان نیم فصل رقابتها برای تیم محبوب آذربایجان/تراکتور بالاتر از سپاهان و گسترش فولاد

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ مصاف تیم های تراکتورسازی تبریز و استقلال اهواز در هفته پانزدهم و پایانی نیم فصل رقابتهای لیگ برتر با برتری سرخپوشان تبریزی پایان پذیرفت تا شاگردان قلعه نویی با ۳ پله صعود به رده ششم جدول برسند. البته بازی امروز پرسپولیس، سپاهان و گسترش فولاد رده واقعی تراکتوری ها را در پایان نیم فصل رونمایی خواهد کرد.

این بازی که از ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد، تراکتورسازان با دو گل علی حمودی ( دقیقه ۳) و شاهین ثاقبی (دقیقه ۹۲) از سد قعر نشین رقابتهای لیگ برتر گذشتند تا خود را برای بازی آینده خود مقابل تیم استقلال تهران در نیمه نهایی جام حذفی آماده نمایند.

جمشید محمدی که قضاوت این دیدار را برعهده داشت روز پرکاری را سپری کرده و ۵ بار دست به جیب شد. شجاع خلیل زاده، شاهین ثاقبی، آگوستو سزار و مهرداد بایرامی اخطاری های تیم تراکتورسازی و عادل کلاه کج تنها اخطاری تیم استقلال اهواز در این بازی پر برخورد بود.

تراکتورری ها با این امید وارد این بازی شدند که تصورشان بر این بود که کار راحتی در پیش خواهند داشت. البته رده دور از انتظار شانزدهمی و کسب تنها ۶ امتیاز توسط تیم استقلال اهواز در ۱۴ مسابقه نوید این موضوع بود. هنگامی که بازیکنان تراکتورسازی گل اول خود را خیلی زود وارد دروازه این تیم اهوازی کردند امید هواداران تراکتور بر این شد تا یک بازی پر گل را از تیمشان مشاهده کنند.

اما شرایط مورد انتظار پرشورها قرار نگرفت. استقلالی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند با اتکا به تعصب و جوانی بازیکنان بومی خود توانستند حسابی شاگردان قلعه نویی را زیر منگنه گذاشته و در لحظاتی از مسابقه برتر از تیم میهمان ظاهر شوند. البته تاکنیک حنطه برای دستیابی به گل نفوذ از جناحین و استفاده از ضربات شروع مجدد بود.

تیم استقلال اهواز با سانتر توپ های بلند به سمت دروازه اخباری نشان دادند که نکته ضعف این تیم تبریزی را پیدا کرده و برنامه های زیادی برای ضربه زدن به تیم مقابل را دارا هستند. این تیم اهوازی با ارسال توپ های بلند در بیشتر دقایق مسابقه خطرناک ظاهر شده و سعی در بازکردن دروازه حریف را داشتند. اما تراکتورسازی با داشتن گلر قد بلندی مثل اخباری و داشتن مدافعان سر زن توانست تا حدودی نقشه حریف را خنثی کرده و در لحظات پایانی مسابقه طی یک ضد حمله توانست گل دوم خودش را وارد دروازه لوییز فرناندو کند.

تیم تراکتورسازی تبریز

565465

محمد رضا اخباری، سعید آقایی، سینا عشوری، خالد شفیعی، شجاع خلیل زاده(٣٥ میرهانی هاشمی)، علی حمودی، بختیار رحمانی، آگوستو سزار(سامان نریمان جهان ۴۶)، شاهین ثاقبی، سروش رفیعی و مهرداد بایرامی(فردین عابدینی ۸۸)
سرمربی: امیر قلعه نویی

تیم استقلال اهواز

6545454

لوییز فرناندو،سعید قزل(محمد اسماعیل نظری ۵۷)،مهدی اسلامی، طالب ریکانی، علی هلیچی، حسین بهرامی، رضا ایار(اشوبی ۵۳)، عادل کلاه کج، شاهین مجیدی(رضا بهمیی ۷۳)، میلاد پاک پرور و محمد غلامی
سرمربی: علی حنطه

تیم تراکتورسازی با این برد شیرین ۳ امتیازی و کسب ۲۲ امتیاز در رده هفتم جدول مسابقات و بالاتر از سپاهان و گسترش فولاد قرار گرفته و به این ترتیب بازی های نیم فصل لیگ برتر را به پایان رساند.

تیم تراکتورسازی پس از این بازی یک بازی مرگ و زندگی مقابل تیم استقلال تهران در ورزشگاه یادگار امام تبریز خواهد داشت و سرخپوشان تبریزی بسیار امیدوارند با حمایت هواداران پرشور خود به مرحله نهایی مسابقات جام حذفی راه یابند.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *