پست وبلاگ

بورس کماکان در حال صعود ؛ اوضاع شاخص چگونه است؟

گروه بورس و گردشگری اکوتو ؛ در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با دادوستد تعداد ۲۲۸۴ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۴۶۰ میلیارد تومان در ۱۳۷ هزار نوبت، شاخص بورس ۸۱۲ واحدی رشد کرد و در ارتفاع ۷۳ هزار و ۷۲۵ واحد قرار گرفت.
بیشترین اثر مثبت بر روند رو به رشد دماسنج بازار سرمایه هم امروز توسط نمادهای معاملاتی فولاد، رمپنا و فملی رقم خورد و در مقابل نمادهای معاملاتی اخابر، همراه و حکشتی با افت خود مانع افزایش بیشتر شاخص بورس شدند.
شاخص‌های اصلی بازار بورس نیز امروز مثبت بودند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی – ارزشی) ۳۱۱ واحد، کل(هموزن) ۱۹۵ واحد، قیمت(هموزن) ۱۶۴ واحد، آزادشناور ۱۱۷۶ واحد، بازار اول ۶۵۳ واحد و شاخص بازار دوم ۱۲۹۳ واحد رشد کردند.
بر اساس این گزارش؛ در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۱۵۷۲ میلیون ورقه به ارزش ۳۰۱ میلیارد تومان در ۴۰ هزار نوبت، آیفکس ۸٫۵ واحد رشد کرد و به ارتفاع ۷۸۷ واحد رسید.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *