پست وبلاگ

از بورس چه خبر؟/چشمک بورس به ۶۵ هزار واحد !

به گزارش گروه اقتصادی اکوتو ، در حالی که در شروع معاملات امروز بازار سرمایه شاخص بورس صعودی به ارتفاع ۶۵ هزار واحد را تجربه کرده بود، در پایان با دادوستد ۷۳۳ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۵۸ میلیارد تومان در ۵۴ هزار نوبت، دماسنج بازار ۶۰ واحد افت کرد و در عدد ۶۴ هزار و ۸۶۱ واحد متوقف شد.
نمادهای معاملاتی فملی، تاپیکو و کگل هم در وزجاری بیشترین اثر منفی و نمادهای معاملاتی حکشتی، شبندر و رمپنا بیشترین اثر مثبت را بر روند حرکتی شاخص بورس داشتند.
بیشترین افزایش قیمت سهام نیز امروز نصیب سهامداران نمادهای سکرد، شفارا و کطبس شد و بیشترین افت قیمت نیز به نام نمادهای شپارس، پاسا و دامین به ثبت رسید.
شاخص‌های اصلی بازار سرمایه نیز در روزجاری همگی منفی بودند به طوری که شاخص قیمت(وزنی – ارزشی) ۲۵ واحد، کل(هموزن) ۸ واحد، قیمت(هموزن) ۷ واحد،  آزادشناور ۱۱۵ واحد، بازار اول ۵۲ واحد و بازار دوم ۶۸ واحد ریزش را به خود دیدند.
در بازارهای فرابورس ایران نیز تعداد ۲۴۲ میلیون ورقه به ارزش ۱۲۹ میلیارد تومان در ۱۸ هزار نوبت دست به دست شد و آیفکس با رشد ۳٫۶ واحدی در کانال ۷۳۶ واحد قرار گرفت.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *