پست وبلاگ

بومی واقعی برای تراکتورسازی کیست؟

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ؛ این روزها در محافل مختلف نظرات مختلفی در مورد بازیکنان بومی و این که آیا داشتن تیمی که همه بازیکنانش بومی باشند می تواند ضامن موفقیت شود، وجود دارد. در فوتبال روز دنیا و در کشورهای صاحب فوتبال همه تیم ها یا بهتر است بگوییم باشگاه ها دارای آکادمی و تیم های پایه هستند و درصد بالایی از بودجه-های سالانه باشگاه ها صرف این آکادمی و تیم های پایه آن می شود.

هر باشگاه دارای استعدادیاب های بسیار خبره هستند که در سراسر دنیا به دنبال بازیکنان مستعد و جوان می روند و نخبگان نوجوان فوتبال را به استخدام این آکادمی ها در می آورند.

با پرورش این استعدادها آن ها را در تیم های اصلی به کار می گیرند. این بازیکنان در اکثر موارد حتی وقتی به سایر باشگاه ها منتقل می شوند از تیمی که در آن پرورش یافته اند به نیکی یاد می کنند و خود را متعلق به آن تیم می دانند حتی اگر از کشور یا شهر دیگری به آن تیم رفته باشند.

بنابراین به نظر وقتی صحبت از بازیکن بومی است باید دنبال کسانی گشت که در تیم های پایه یک تیم رشد کرده اند و نمی توان کسی را صرفاً به خاطر محل تولد خود یا پدر و مادرش بومی خطاب کرد.

حال در تراکتور فعلی چند بازیکن از پایه های این باشگاه به تیم بزرگسالان اضافه شده اند یا بهتر است بپرسیم که تراکتور چند بازیکن بومی دارد؟!!

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *