پست وبلاگ

تنها ۴ ساعت تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات/آیا بمب در تبریز منفجر خواهد شد؟

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ آخرین اخبار اخیر تیم محبوب آذربایجان، تراکتورسازی را در تعطیلات نیم فصل رقابتهای لیگ برتر در زیر می خوانید.

برد در اولین گام، کسب برد در سرزمین مرجان ها

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز که اردوی ۱۰ روزه ای را در جزیره کیش برپا کرده است، در دومین روز این اردو از ساعت ۱۵:۳۰  طی یک دیدار دوستانه به مصاف تیم ملوان بندر انزلی رفت. این مسابقه که در محل استادیوم المپیک کیش انجام پذیرفت مصاف تیم های نظامی لیگ برتر بود و به دلیل جنجال اخیر دو تیم به دلیل به خدمت گرفتن شریفی، اهمیت خاصی داشت.

دیدار تیم های تراکتورسازی و ملوان در نهایت با برتری ۳-۲ سرخ ها به پایان رسید. گل های تیم تبریزی را فردین عابدینی، بختیار رحمانی و خالد شفیعی و گل های تیم انزلی را سید جلال رافخایی از نقطه پنالتی به ثمر رساند.

مبلغ قرارداد و شماره پیراهن بازیکنان جدید تیم محبوب آذربایجان

بر این اساس بازیکنان جدید تیم تراکتور با شماره پیراهن و مبلغ قراداد های زیر تیم سرخپوش را همراهی خواهند کرد.

آلویز نانگ با شماره پیراهن ۲۷ و مبلغ قرارداد: ۶۴۸ میلیون تومان

مهدی شریفی(سرباز) با شماره پیراهن ۲۸ و مبلغ قرارداد: یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

مهدی کیانی با شماره پیراهن ۶۶ ومبلغ قرارداد ۳۵۰ میلیون تومان

ایوب کلانتری با شماره پیراهن ۱۵ و مبلغ قرارداد:۲۲۰ میلیون تومان

فرزاد حاتمی با شماره پیراهن ۲۴ و مبلغ قرارداد ۳۰۰ میلیون تومان

پوستن گلر محبوب هواداران تراکتور به فولاد خوزستان

مهرداد طهماسبی، گلر بی حاشیه و محبوب سرخ ها بالاخره با گرفتن رضایتنامه از تبریزی ها به اهواز رفت و شاگرد دراگان اسکوچیچ شد. قراداد این بازیکن با تیم فولاد خوزستان یک و نیم ساله عنوان شده است.

پیش از این نیز مهرداد بایرامی و احمد عبدا … زاده از تیم تراکتور جدا و به این تیم اهوازی پیوسته بودند تا شمار تراکتوری های حاضر در این شهر به عدد ۳ برسد.

رمسی ماندنی شد

ایان رمسی، بازیکن دو رگه فیلیپینی – استرالیایی تیم تراکتورسازی تبریز که پیش از این گفته شده بود مورد رضایت قلعه نویی قرار ندارد و از این تیم جدا شده است، در اردوی تیمش در جزیره کیش شرکت کرد. این بازیکن دیروز به همراه دیگر بازیکنان تیم تمرین کرد و شایعه های لغو قراداد این بازیکن را خاتمه بخشید.

رمسی در ابتدای امسال بازی های درخشانی را برای تیم خود انجام داد ولی با گذشت زمان کیفیتش افول پیدا کرد و در بازی های اخیر نیز تبدیل به یک نیمکت نشین شده بود.

تا ساعاتی دیگر پایان زمان نقل و انتقالات نیم فصل

پنجره ی نقل و انتقالات نیم فصل رقابتهای لیگ برتر امسال که از تاریخ ۲ دی باز شده بود تا ساعت ۲۴ امشب ۲۹ دی بسته خواهد شد. قلعه نویی با جذب ۶ بازیکن جدید پرونده ی نقل و انتقالات تیمش را بست. مهدی کیانی، فرزاد حاتمی، ایوب کلانتری، مهدی شریفی، فرزین گروسیان و آلویس نانگ ۶ بازیکن جدید تیم تبریزی در ادامه بازی های لیگ پانزدهم خواهد بود.

البته از این باشگاه خبر می رسد مسئولان تراکتورسازی در صدد جذب یک بازیکن دیگر از سهمیه بازیکن آزاد هستند. در این مورد امید عالیشاه از باشگاه پرسپولیس در صدر این اخبار قرار گرفته و می تواند شکار خوبی در آخرین روز نقل و انتقالات باشد.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *