پست وبلاگ

بارش شدید باران‌ مردم بجنورد را غافلگیر کرد

به گزارش اکوتو ، بارش شدید باران و در برخی نقاط تگرگ سبب آب‌گرفتگی معابر اصلی بجنورد و پایان دادن بر گرمای چندروزه هوای خراسان شمالی شد.

پیش‌ازاین هواشناسی خراسان شمالی از بارش شدید باران، وزش باد شدید، آب‌گرفتگی و سیلاب خبر داده بود.هواشناسی خراسان شمالی کمینه هوای این استان را ۱۹ درجه سانتی‌گراد و بیشینه هوا را ۳۸ درجه سانتی‌گراد اعلام کرده است.

در اطلاعیه هواشناسی خراسان شمالی آمده است بررسی نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی و تصاویر ماهواره‌ای طی ساعات بعدازظهر بیانگر وزش باد نسبتاً شدید و در پاره‌ای نقاط رگبار و رعدوبرق است.

‌به گزارش هواشناسی خراسان شمالی فردا و روز شنبه نیز هوای این استان کمی تا نیمه‌ابری گاهی وزش باد و در پاره‌ای نقاط احتمال بارش پراکنده وجود دارد.طبق این گزارش دمای هوا خراسان شمالی در روز جمعه ( فردا) ۵ درجه سانتی‌گراد کاهش خواهد یافت.

 

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *